Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

Запрошуємо на тематичну книжкову виставку «60 річниця від дня народження вченої у галузі селекції і насінництва, біотехнології в рослинництві та сільськогосподарської меліорації Балашової Галини Станіславівни», що діятиме протягом двох тижнів у читальній залі № 1.

 

 

Детальніше>>


Запрошуємо відвідати тематичну книжкову виставку «135 річниця від дня народження вченого у галузі селекції Єремеєва Івана Максимовича (1887-1957)», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

 

 

Детальніше>>


Запрошуємо відвідати тематичну книжкову виставку, присвячену до 60-річчя від дня народження вченої в галузі біологічного захисту рослин та екології, доктора сільськогосподарських наук, старшого наукового співробітника, керівника лабораторії мікробіологічного методу захисту рослин Інституту захисту рослин НААН Ткаленко Ганни Миколаївни, що розпочала діяти в читальній залі № 1.

 

 

Детальніше>>


ІСТОРИЧНІ ПОСТАТІ

14 січня 2022 р. виповнюється 115 років від дня народження Дідуся Василя Івановича (1907-1984) - вченого у галузі селекції та генетики озимої пшениці і ячменю, доктора біологічних наук, професора та Пастушенка Василя Онуфрійовича (1907-1999) - вченого у галузі зрошуваного та осушуваного землеробства, захисту грунтів від ерозії, кандидата сільськогосподарських наук.

Детальніше>>


Запрошуємо відвідати тематичну книжкову виставку, присвячену до 115-річчя від дня народження вченого в галузі зрошуваного та осушуваного землеробства, кандидата сільськогосподарських наук, старшого наукового співробітника Пастушенка Василя Онуфрійовича, що розпочала функціонувати в читальній залі № 1.

Детальніше>>


ІСТОРИЧНІ ПОСТАТІ

9 січня 2022 р. вшановується день пам'яті Овсяннікова Олександра Івановича (1912-1977) - вченого у галузі тваринництва, доктора сільськогосподарських наук, академіка ВАСГНІЛ та Доліна Володимира Гдаліча (1932-2004) - вченого у галузі ентомології, доктора біологічних наук, професора, член-кореспондента НАН України, лауреата Державної премії УРСР ім. Д.К. Заболотного.

Детальніше>>


ІСТОРИЧНІ ПОСТАТІ

8 січня 2022 р. вшанування пам'яті вченого у галузі створення ефективних засобів для протиерозійного обробітку грунту, доктора технічних наук, академіка НААН - Гукова Якова Серафимовича (1947-2012).

 

Детальніше>>


ІСТОРИЧНІ ПОСТАТІ

6 січня 2022 р. день пам'яті видатного вченого у галузі економіки та організації садівництва, доктора економічних наук, професора, Заслуженого економіста України - Шестопала Олександра Миколайовича (1927-2010).

 

 

Детальніше>>


ВИЗНАЧНІ ДІЯЧІ СУЧАСНОСТІ

5 січня 2022 р. 85 років від дня народження відзначає Березовський Микола Давидович - вчений у галузі селекції сільськогосподарських тварин, доктор сільськогосподарських наук, професор, член-кореспондент НААН.

 

Детальніше>>


ВИЗНАЧНІ ДІЯЧІ СУЧАСНОСТІ

2 січня 2022 р. ювілеї відзначають: 80-річчя - Чурсінов Юрій Олексійович, вчений у галузі харчових технологій та виробничих процесів у тваринництві, доктор технічних наук, професор, академік Академії інженерних наук України, а також 70-річчя - Сидоров Володимир Анатолійович, вчений у галузі генетики та біотехнології рослин, доктор біологічних наук, член-кореспондент НААН.

Детальніше>>


ВИЗНАЧНІ ДІЯЧІ СУЧАСНОСТІ

1 січня 2022 р. ювілейні дні народження відзначають: 75-річчя - Литвиненко Микола Антонович, вчений у галузі селекції та насінництва сільськогосподарських рослин (озимої пшениці), доктор сільськогосподарських наук, академік НААН, а також 70 років - Ображей Анатолій Федорович, вчений у галузі ветеринарної медицини, кандидат ветеринарних наук, член-кореспондент УААН.

Детальніше>>


ІСТОРИЧНІ ПОСТАТІ

1 січня 2022 р. вшановується день пам'яті вченого у галузі селекції і насінництва, організатора дослідної справи - Фрідріха Антона Йосиповича (1897-1969).

 

 

Детальніше>>сайт создан компанией web студия