Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події

ВИЗНАЧНІ ДІЯЧІ СУЧАСНОСТІ

29 червня 45 річницю від дня народження відзначає вчений у галузі аграрної економіки, доктор економічних наук, професор, член-кореспондент НААН - Шпикуляк Олександр Григорович.

 

 

Детальніше>>


ШАНОВНІ ДРУЗІ, КОЛЕГИ, ДОРОГІ УКРАЇНЦІ!

З головним святом країни – Днем Конституції України!

 

 

 

Детальніше>>


ВИЗНАЧНІ ДІЯЧІ СУЧАСНОСТІ

Свій ювілейний день народження відзначає вчена у галузі аграрної економіки, доктор економічних наук, професорка, академік НААН БАЛЯН Ануш Валеріївна.

 

 

Детальніше>>


ВІТАЄМО!

Колектив Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН вітає віце-президентку Національної академії аграрних наук України, академіка НААН Ануш Валеріївну Балян з ювілейним днем народження!

 

 

Детальніше>>


ВИЗНАЧНІ ДІЯЧІ СУЧАСНОСТІ

65 років від дня народження БОНДАРЯ Олександра Івановича - вченого у галузі системних досліджень з питань раціонального природокористування та екологічної безпеки, доктора біологічних наук, професора, член-кореспондента НААН.

 

 

Детальніше>>


ВИЗНАЧНІ ДІЯЧІ СУЧАСНОСТІ

85 років від дня народження ДОБРЯКА Дмитра Семеновича - вченого у галузі економіки природокористування та охорони навколишнього середовища, доктора економічних наук, професора, член-кореспондента НААН (1995).

 

 

Детальніше>>


ІСТОРИЧНІ ПОСТАТІ

120 років від дня народження ДАХНОВСЬКОГО Миколи Васильовича (1902-1986) - вченого у галузі тваринництва, кандидата сільськогосподарських наук.

 

 

 

Детальніше>>


ІСТОРИЧНІ ПОСТАТІ

130 років від дня народження ВІЛЕНСЬКОГО Дмитра Гермогеновича (1892–1960). Вчений у галузі ґрунтознавства та геоботаніки, один із організаторів галузевого науково-освітнього процесу в УСРР.

 

 

Детальніше>>


ІСТОРИЧНІ ПОСТАТІ

165 років від дня народження БУДРІНА Петра Васильовича (1857–1939). Вчений-агроном, агрохімік, ґрунтознавець, організатор сільськогосподарської дослідної справи в Росії, Україні, Польщі.

 

 

Детальніше>>


УВАГА !

Вийшов у світ черговий номер − реферативного журналу «Агропромисловий комплекс України» (№1 за 2022р.) Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН.

 

 

Детальніше>>


ІСТОРИЧНІ ПОСТАТІ

105 років від дня народження ЗВЄРЄВОЇ Галини Володимирівни (1917-2001) - вченої у галузі тваринництва, доктора біологічних наук, член-кореспондента ВАСГНІЛ (1966), член-кореспондента УААН (1991), Заслуженого діяча науки України.

 

 

Детальніше>>


ВИЗНАЧНІ ДІЯЧІ СУЧАСНОСТІ

65 років від дня народження РУДНИК-ІВАЩЕНКО Ольги Іванівни - вченої у галузі рослинництва, доктора сільськогосподарських наук, старшого наукового співробітника, член-кореспондента НААН (2020).

 

 

Детальніше>>


ВИЗНАЧНІ ДІЯЧІ СУЧАСНОСТІ

85 років від дня народження КИРИКА Миколи Миколайовича - вченого у галузі фітопатології та захисту рослин, доктора біологічних наук, професора, академіка НААН.

 

 

Детальніше>>


Запрошуємо ознайомитися з віртуальною виставкою «160 років від дня народження агронома, професора та першого завідувача кафедрою загального землеробства Київського політехнічного інституту; організатора контрольно-насіннєвої станції в Києві - Петра Родіоновича Сльозкіна (1862-1927)».

 

 

Детальніше>>


Побачило світ ще одне видання у серії «Бібліографія вчених-аграріїв України» - «Професор БІЛОНОЖКО Михайло Арсенійович. Учитель та учні», підготовлене спільно з Національним університетом біоресурсів і природокористування України.

 

 

 

Детальніше>>


ІСТОРИЧНІ ПОСТАТІ

90 років від дня народження ІВАНОВА Івана Костянтиновича (1932–1986) - вченого у галузі фізіології сільськогосподарських тварин, кандидата ветеринарних наук, доктора біологічних наук, професора.

 

Детальніше>>


Колектив Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН вітає директора ННСГБ НААН, академіка НААН
ВЕРГУНОВА ВІКТОРА АНАТОЛІЙОВИЧА
з днем народження!

 

Детальніше>>


ІСТОРИЧНІ ПОСТАТІ

100 років від дня народження ВЕРНЯЄВА Олега Васильовича (1922–1998) - вченого у галузі механізації, доктора сільськогосподарських наук, професора, засновника наукової школи «Ґрунтообробні машини».

 

Детальніше>>


ВИЗНАЧНІ ДІЯЧІ СУЧАСНОСТІ

50 років від дня народження відзначає вчений в галузі гідромеліорацій, кандидат сільськогосподарських наук, доцент ТКАЧУК Андрій Васильович.

 

 

Детальніше>>


ВИЗНАЧНІ ДІЯЧІ СУЧАСНОСТІ

Академічна спільнота вітає із 70 річчям від дня народження вченого в галузі пертинентної біогеоценології, геліобіології, екокліматології, дендроіндикації, агрології, рекультивації земель, природного агровиробництва, просторової агроекології - ГРИЦАНА Юрія Івановича.

 

Детальніше>>


Впродовж 25–26 травня 2022 року в режимі онлайн на платформі ZOOM відбувся семінар на тему: «Організація безпечної роботи в умовах воєнного стану».

 

 

Детальніше>>


 

23 травня 2022 року в режимі онлайн, під головуванням директора ННСГБ НААН, академіка В.А. Вергунова, відбулося чергове планове засідання Вченої ради.

 

 

Детальніше>>


ШАНОВНІ КОЛЕГИ, ДРУЗІ, ПРЕДСТАВНИКИ НАУКОВОЇ СПІЛЬНОТИ!

Вітаємо з Днем науки в Україні! Бути вченим - це покликання! Ви вибрали свій шлях душою і серцем. Від щирого серця бажаємо вам, вчені, побільше неймовірних відкриттів, світових наукових проривів і, звичайно ж, гарного фінансування вашої безцінної праці! Нехай супроводжують вам людська шана і визнання! Бо ваші знання і досвід, пошук нового є тим підмурком, завдяки якому живе і розвивається українська наука. Ви робите життя людей краще, простіше і набагато комфортніше.


Колектив ННСГБ НААН вітає завідувача відділу впровадження наукових розробок та технічного забезпечення бібліотечних процесів, кандидата історичних наук Ігоря Олексійовича Аннєнкова з відзначенням його на підставі Постанови Президії НААН України – Подякою Національної академії аграрних наук України за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки та з нагоди Дня науки.

 

Детальніше>>


20 травня 2022 р. відбулася ХVІI Всеукраїнська наукова конференція молодих учених та спеціалістів «ІСТОРІЯ ОСВІТИ, НАУКИ І ТЕХНІКИ В УКРАЇНІ», присвячена 180-річчю від дня народження Анастасія Єгоровича Зайкевича (1842–1931), видатного вітчизняного вченого агробіолога світового виміру та організатора сільськогосподарської дослідної справи», відповідно до постанови Верховної Ради України від 17 грудня 2021 року № 1982-IX «Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2022–2023 роках» та в межах Дня науки.

Детальніше>>


ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Щоб бути ефективними в буденних справах, виконувати якісно свою роботу, допомагати рідним, друзям, колегам під час воєнного стану пропонуємо на віртуальному майданчику зібратися, аби взяти участь впродовж 25–26 травня 2022 року в онлайн-семінарі на тему: «Організація безпечної роботи в умовах воєнного стану».

Посилання тут>>


Шановні учасники та гості ХVІI Всеукраїнської наукової конференції молодих учених та спеціалістів «ІСТОРІЯ ОСВІТИ, НАУКИ І ТЕХНІКИ В УКРАЇНІ» !

Запрошуємо взяти участь 20 травня 2022 р. в режимі відеоконференції на платформі Zoom у плановому заході Національної академії аграрних наук України, який проводиться ННСГБ НААН відповідно до постанови Верховної Ради України від 17 грудня 2021 року № 1982-IX «Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2022–2023 роках», присвяченому 180-річчю від дня народження Анастасія Єгоровича Зайкевича (1842–1931), вченого агронома, фізіолога рослин».

 

Посилання тут>>


Колектив Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки Національної академії аграрних наук України щиро вітає з днем народження заступника директора з наукової роботи, докторку історичних наук, професорку Ірину Сергіївну Бородай.

 

 

 

Детальніше>>


13 травня 2022 р. Коломієць Н. Д. взяла участь у вебінарі «Чим відрізняється фахова стаття Категорії «Б» від наукової статті Scopus/Web of Science» від фахівців Академії статей.

 

 

 

Детальніше>>


13 травня 2022 р. в дистанційному режимі, на платформі Zoom відбулося засідання Загальних зборів Відділення наукового забезпечення інноваційного розвитку «Про підсумки діяльності Відділення наукового забезпечення інноваційного розвитку за 2021 pік та основні завдання на перспективу».

 

 

Детальніше>>


ВИЗНАЧНІ ДІЯЧІ СУЧАСНОСТІ

13 травня ювілей (60 років) від дня народження відзначає вчений у галузі аграрної економіки, доктор економічних наук, професор, академік НААН - ЖУК Валерій Миколайович.

 

 

Детальніше>>


ВИЗНАЧНІ ДІЯЧІ СУЧАСНОСТІ

11 травня свій ювілейний день народження відзначає вчена у галузі сільськогосподарських наук, докторка сільськогосподарських наук, професорка, академік НААН - КОВТУН Світлана Іванівна.

 

 

Детальніше>>


ННСГБ НААН спільно з Навчально-науковим інститутом неперервної освіти і туризму Національного університету біоресурсів і природокористування України з 26.04.2022 по 06.05.2022 р. на платформі Cisco Webex провели он-лайн курси підвищення кваліфікації бібліотечних фахівців аграрних закладів вищої освіти МОН України та науково-дослідних установ НААН.

 

 

Детальніше>>


У 2022 р. відзначається 155 років від дня народження вченого-агронома, спеціаліста з дослідної справи, популяризатора сільськогосподарської науки, ініціатора розвитку сільськогосподарської метеорології - Фелікса Болеславовича Яновчика (1867-1926)

 

 

 

Детальніше>>


ІСТОРИЧНІ ПОСТАТІ

5 травня 2022 р. відзначається 85 років від дня народження вченого у галузі кролівництва та звірівництва, доктора сільськогосподарських наук ВАКУЛЕНКА Івана Семеновича (1937-2018).

 

 

Детальніше>>


У 2022 р. відзначається 180 років від дня народження вченого-агронома, фізіолога рослин, етнографа, професора - Анастасія Єгоровича Зайкевича (1842-1931)

 

 

 

 

Детальніше>>


ІСТОРИЧНІ ПОСТАТІ

3 травня 2022 р. виповнюється 120 років від дня народження вченого-фітопатолога, доктора сільськогосподарських наук, професора НЕМЛІЄНКА Федора Євдокимовича (1902 – 1988).

 

 

Детальніше>>


ДОБРОЧЕСНІСТЬ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ

 

 

 

 

Детальніше>>


Сьогодні, 30 квітня, колектив Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки Національної академії аграрних наук України із великим задоволенням вітає вченого секретаря, завідувачку аспірантури і докторантури, кандидатку історичних наук Тетяну Миколаївну Підгайну.

 

 

Детальніше>>


ВИЗНАЧНІ ДІЯЧІ СУЧАСНОСТІ

30 квітня 2022 р. відзначає 60 років від дня народження ПЛІСКО Ірина Владленівна - вчена у галузі агроґрунтознавства, доктор сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник.

 

 

Детальніше>>


28 квітня 2022 р. через платформу ZOOM відбулася вчена рада ННСГБ НААН.

 

 

 

Детальніше>>


ІСТОРИЧНІ ПОСТАТІ

28 квітня виповнюється 95 років від дня народження ПЛІШКА Миколи Тимофійовича (1927-2012) - вченого у галузі тваринництва, кандидата біологічних наук, Заслуженого працівника сільського господарства України.

 

 

Детальніше>>


Сьогодні, 25 квітня, свій День народження святкує завідувачка відділу науково-методичної роботи та реферування ННСГБ НААН, кандидатка сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник – Капралюк Оксана Вікторівна.

 

 

 

 

Детальніше>>


ІСТОРИЧНІ ПОСТАТІ

95 років від дня народження НАРІЖНЯКА Василя Олександровича (25.04.1927–27.09.1992) - вченого у галузі землеробства, кормовиробництва, насінництва, кандидата сільськогосподарських наук, заслуженого працівника сільського господарства УРСР.

 

 

Детальніше>>


 

ВІТАЄМО ЗІ СВЯТОМ ВЕЛИКОДНЯ !

 

 

 

Детальніше>>


ІСТОРИЧНІ ПОСТАТІ

22 квітня відзначається 80 років від дня народження БУТЕНКА Василя Григоровича (1942–2008) - вченого у галузі механізації сільського господарства, кандидата технічних наук, професора, доктора філософії.

 

 

Детальніше>>


ВИЗНАЧНІ ДІЯЧІ СУЧАСНОСТІ

21 квітня 2022 р. відзначається 85 років від дня народження ЧИРКОВОЇ Ольги Петрівни - вченої в галузі розведення та селекції сільськогосподарських тварин, кандидат сільськогосподарських наук.

 

 

Детальніше>>


ВИЗНАЧНІ ДІЯЧІ СУЧАСНОСТІ

19 квітня 2022 р. - 80 років від дня народження ТРІШИНА Олексія Костянтиновича, вченого в галузі механізації сільськогосподарського виробництва, технології у скотарстві, доктора сільськогосподарських наук, академіка НААН.

 

 

Детальніше>>


ІСТОРИЧНІ ПОСТАТІ

19 квітня 2022 р. виповнюється 95 років від дня народження КУЗЬМИЧОВА Віталія Павловича (1927-1988) - вченого у галузі ґрунтознавства, доктора сільськогосподарських наук, та 85 років від дня народження ЛЯННОГО Олександра Дмитровича (1937–2005) – вченого у галузі виноградарства та технології вирощування винограду, доктора сільськогосподарських наук, професора, члена-кореспондента НААН.

Детальніше>>


ІСТОРИЧНІ ПОСТАТІ

85 років від дня народження ФОМІЧОВА Анатолія Михайловича (17.04.1937 – 20.11.2003) - вченого у галузі селекції, насінництва і технологій вирощування кормових буряків, доктора сільськогосподарських наук, професора.

 

 

Детальніше>>


ІСТОРИЧНІ ПОСТАТІ

140 років від дня народження ТЕРНИЧЕНКА Аристарха Григоровича (1882–1927), вченого, педагога, державного та громадського діяча, одного з організаторів сільськогосподарської дослідної справи в Україні.

 

 

Детальніше>>


ІСТОРИЧНІ ПОСТАТІ

115 років від дня народження ДУКИ Степана Харитоновича (10.04.1907 - 23.06.1960) - видатного вченого в галузі селекції і генетики плодових і ягідних рослин, доктора сільськогосподарських наук, професора, дійсного члена ВАСГНІЛ, лауреата Державної премії СРСР, двічі кавалера ордена Трудового Червоного Прапора.

 

 

Детальніше>>


ІСТОРИЧНІ ПОСТАТІ

90 років від дня народження СМІРНОВА Святослава Анатолійовича (09.04.1932 – 02.09.2011), вченого в галузі садівництва, кандидата сільськогосподарських наук.

 

 

Детальніше>>


ВИЗНАЧНІ ДІЯЧІ СУЧАСНОСТІ

65 річницю від дня народження святкує ДЗІЦЮК Валентина Валентинівна, вчена у галузі генетики та селекції сільськогосподарських тварин, доктор сільськогосподарських наук.

 

 

Детальніше>>


ВИЗНАЧНІ ДІЯЧІ СУЧАСНОСТІ

Сьогодні, 5 квітня, свій День народження святкує головний науковий співробітник сектору наукознавства Інституту історії аграрної науки, освіти та техніки ННСГБ НААН, доктор історичних наук, старший науковий співробітник, професор – Володимир Іванович Кучер.

 

Детальніше>>


ІСТОРИЧНІ ПОСТАТІ

85 років від дня народження ГЕРАСИМЕНКА Віктора Григоровича (05.04.1937 – 03.11.2009) - вченого у галузі ветеринарної медицини, сільськогосподарської екології, біотехнології, біохімії, доктора біологічних наук, професора, академіка УААН.

 

 

Детальніше>>


ІСТОРИЧНІ ПОСТАТІ

2 квітня відзначається 115 років від дня народження Бордонос Марії Григорівни (1907–1996) – вченої у галузі селекції та генетики багатонасінних та однонасінних буряків.

 

 

 

Детальніше>>


У 2022 р. виповнюється 110 років від першої публікації капітальної праці Л. П. Симиренка «Кримське промислове плодівництво».

 

 

 

 

Детальніше>>


У 2022 р. відзначається 125 років першому підручнику з ґрунтознавства професора М. М. Сибірцева.

 

 

 

 

Детальніше>>


ВИЗНАЧНІ ДІЯЧІ СУЧАСНОСТІ

28 березня приймає вітання з нагоди 70-річчя від дня народження ТКАЧЕНКО Олексій Андрійович – вчений у галузі епізоотології, доктор ветеринарних наук, професор.

 

Детальніше>>


ІСТОРИЧНІ ПОСТАТІ

25 березня відзначається 115 років від дня народження ЗОТОВА Володимира Володимировича (1907–1981) – вченого у галузі виноградарства та виноробства, селекції та генетики винограду, доктора біологічних наук.

 

 

Детальніше>>


ІСТОРИЧНІ ПОСТАТІ

23 березня виповнюється 120 років від дня народження СКОРОДУМОВА Олександра Сергійовича (1902–1982) – відомого вченого у галузі лісівництва, ґрунтозахисного землеробства, ґрунтової гідрології та боротьби з ерозією ґрунтів, доктора біологічних наук, професора.

 

 

Детальніше>>


ІСТОРИЧНІ ПОСТАТІ

22 березня академічна спільнота відзначає 110 річницю від дня народження ДОЛІ Віктора Сидоровича (1912–1991), вченого у галузі селекції та насінництва цукрових буряків, доктора сільськогосподарських наук.

 

 

Детальніше>>


 

ДОЛУЧАЙТЕСЬ, РОЗПОВІДАЙТЕ, НЕ МОВЧІТЬ !!!

 

 

 

Детальніше>>


ІСТОРИЧНІ ПОСТАТІ

17 березня 2022 р. виповнилося 95 років від дня народження ЦИБУЛЬКУ Володимиру Сергійовичу (1927–2003) – відомому вченому, рослиннику-фізіологу, доктору біологічних наук, професору.

 

 

Детальніше>>


STOP WAR IN UKRAINE! / НІ ВІЙНІ В УКРАЇНІ !!!


ВЕСЬ СВІТ ПІДТРИМУЄ УКРАЇНУ: акції підтримки України відбуваються і в снігах, і під палючим сонцем
(ФОТО, ВІДЕО)

 

Детальніше>>


ЦЕ НАДЗВИЧАЙНО ДЛЯ НАС ВАЖЛИВО !!!
МИ НЕ САМІ…
ВЕСЬ КУЛЬТУРНИЙ СВІТ ВИСЛОВЛЮЄ ПІДТРИМКУ УКРАЇНІ В ЧАСИ ВАЖКИХ ВИПРОБУВАНЬ

 

 

Детальніше>>


ІСТОРИЧНІ ПОСТАТІ

14 березня 2022 р. виповнилося 100 років від дня народження ОСТАПЕНКУ Борису Федоровичу (1922–2006) – вченому у галузі лісівництва і агролісомеліорації, доктору сільськогосподарських наук, професору, академіку Лісівничої академії наук України.

 

 

Детальніше>>


12 березня 2022 року обірвалося життя професіонала з великої літери та просто щирої справжньої людини, головного наукового співробітника сектору архівознавства та документознавства Інституту історії аграрної науки, освіти та техніки ННСГБ НААН - ШЕВЧЕНКА ВОЛОДИМИРА ФЕДОРОВИЧА, доктора історичних наук, професора, заслуженого працівника народної освіти України, лауреата довічної державної стипендії видатним діячам науки.

Детальніше>>


18-19 лютого 2022 року відбувся профспілковий молодіжний зимовий кемп Київщини: Reunion trade union «Медіа та комунікації», в якому взяла участь вчений секретар ННСГБ НААН, к.і.н. Тетяна Підгайна.

 

 

 

Детальніше>>


ВИЗНАЧНІ ДІЯЧІ СУЧАСНОСТІ

З нагоди 85-річчя від дня народження Уткіна Олександра Івановича, доктора історичних наук, професора, академіка Української академії наук та Аерокосмічної академії України - у читальній залі №1 демонструється тематична книжкова виставка.

Детальніше>>


ВИЗНАЧНІ ДІЯЧІ СУЧАСНОСТІ

До 85-річчя від дня народження ШУЛЬГІНОЇ Людмили Михайлівни, вченої у галузі овочівництва, доктора сільськогосподарських наук - у читальній залі № 1 розпочала функціонувати тематична книжкова виставка.

Детальніше>>


ІСТОРИЧНІ ПОСТАТІ

22 лютого 2022 р. виповнюється 115 років від дня народження МОЖЕЙКА Олексія Михайловича (1902–1986) – вченого-ґрунтознавця, агронома, дослідника зрошуваного землеробства, доктора сільськогосподарських наук, професора.

 

 

Детальніше>>


ІСТОРИЧНІ ПОСТАТІ

21 лютого 2022 р. виповнюється 125 років від дня народження МАЦКОВА ФЕДОРА ПИЛИПОВИЧА (1897–1977) – видатного вітчизняного вченого в галузі фізіології рослин, член-кореспондента АН УРСР, доктора біологічних наук, професора.

 

 

Детальніше>>


ВИЗНАЧНІ ДІЯЧІ СУЧАСНОСТІ

До 85-річчя від дня народження Кулика Михайла Федоровича, вченого в галузі тваринництва, годівлі тварин і технології заготівлі та використання кормів, доктора сільськогосподарських наук, професора, член-кореспондента НААН - у читальній залі № 1 розпочала функціонувати тематична книжкова виставка.

Детальніше>>


Запрошуємо ознайомитися з віртуальною інтелект-картою та особисто відвідати тематичну виставку "165 років від дня народження першого губернського Полтавського агронома Дубровського Павла Михайловича (1857-1916)", що розпочала функціонувати у читальній залі № 2, «Фонд видань, випущених у ХІХ столітті з сільськогосподарської тематики» ННСГБ НААН (кім. 19).

*Примітка:  Для перегляду книги у PDF натисніть на значок

Детальніше>>


16 лютого 2022 р. бібліотеку відвідала народна депутатка України, Голова підкомітету з питань права громадян на інформацію Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова Т. В. Циба.

 

 

 

Детальніше>>


 

Наша сила – в згуртованості ! Україна єдина !

 

 

 

 

Детальніше>>


15 лютого з робочим візитом бібліотеку відвідала депутатка Київської міської ради, Голова комісії Київської міської ради з питань культури, туризму та суспільних комунікацій В. В. Муха.

 

 

 

 

Детальніше>>


ВИЗНАЧНІ ДІЯЧІ СУЧАСНОСТІ

нагоди 85-річчя від дня народження Ермантраута Едуарда Рудольфовича, ученого у галузі рослинництва, кормовиробництва та методики дослідної справи, доктора сільськогосподарських наук, професора - у читальній залі № 1 розпочала функціонувати тематична книжкова виставка.

Детальніше>>


ІСТОРИЧНІ ПОСТАТІ

15 лютого 2022 р. виповнюється 120 років від дня народження ЗАЙЦЯ Василя Корнійовича (1902–1990) – вченого у галузі помології та селекції плодово-ягідних насаджень, доктора сільськогосподарських наук, професора.

 

 

Детальніше>>


До «Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні», який щорічно відзначається 20 лютого, у читальній залі № 1 ННСГБ НААН представлено тематичну виставку «Герої не вмирають…» (до Дня Героїв Небесної Сотні).

 

 

 

Детальніше>>


У циклі вебінарів «Міжнародний досвід у публікаційній сфері. Успішні публікації у Scopus та Web of Science», проведенних 7-10 лютого 2022 р., організованими науково-навчальним центром компанії «Наукові Публікації», взяла участь Н.Д. Коломієць.

 

 

Детальніше>>


До Міжнародного дня жінок і дівчат в науці підготовлено тематичну книжкову виставку, що функціонує в читальній залі № 1 ННСГБ НААН.

 

 

 

 

Детальніше>>


Запрошуємо ознайомитися з тематичною книжковою виставкою «Бобові: завдання і виклики для українського АПК (до Всесвітнього дня зернобобових)», що розпочала діяти в читальній залі № 1.

 

 

Детальніше>>


У переддень Міжнародного дня дарування книг ННСГБ НААН отримала унікальні книги від декана факультету землевпорядкування НУБіП України, д.е.н., доцента Тараса Євсюкова та завідувача кафедрою землевпорядного проектування НУБіП України, члена-кореспондента НААН Андрія Мартина.

 

 

 

Детальніше>>


ІСТОРИЧНІ ПОСТАТІ

10 лютого 2022 р. виповнюється 85 років від дня народження БОБРА Анатолія Федоровича (1937–2014) - вченого у галузі селекції, генетики та насінництва, доктора біологічних наук, професора, а також 115 років від дня народження РЕМЕСЛА Василя Миколайовича (1907–1983) – вченого у галузі селекції, доктора сільськогосподарських наук, професора, академіка АН СРСР та ВАСГНІЛ, члена-кореспондента Академії сільськогосподарських наук Німецької Демократичної Республіки, Заслуженого діяча науки УРСР.

Детальніше>>


8 лютого 2022 року до ННСГБ НААН завітав народний депутат України, Голова підкомітету з питань цивільного захисту населення, попередження та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного або природного характеру та подолання негативного впливу на довкілля, завданого збройним конфліктом на території Донецької та Луганської областей Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування, член депутатської групи «ДОВІРА» С.В. Шахов.

 

Детальніше>>


4 лютого 2022 року відбулося розширене засідання Бюро Відділення наукового забезпечення інноваційного розвитку під головуванням віце-президента НААН, академіка А.В. Балян.

 

 

 

Детальніше>>


ІСТОРИЧНІ ПОСТАТІ

4 лютого 2022 р. - 110 років від дня народження ДЕЛЕМЕНЧУКА Миколи Ілліча (1912–1980) – вченого у галузі агрономії, агрохімії, біохімії та фізіології рослин, кандидата сільськогосподарських наук.

 

 

 

Детальніше>>


ВИЗНАЧНІ ДІЯЧІ СУЧАСНОСТІ

3 лютого 2022 р. виповнюється 80 років від дня народження ХОМЕНКА Івана Івановича – вченого в галузі садівництва, доктора сільськогосподарських наук, професора, академіка УААН, Заслуженого діяча науки і техніки України, лауреата Премії НАНУ ім. Л.П. Симиренка, кавалера ордена «Знак Пошани».

 

Детальніше>>


Запрошуємо ознайомитися з тематичною книжковою виставкою до 75-річчя від дня народження вченого в галузі вірусології та біотехнологій, винахідника, Зарицького Миколи Макаровича, що розпочала діяти в читальній залі № 1.

 

 

Детальніше>>


2 лютого 2022 року до ННСГБ НААН завітав Перший заступник голови Комісії з проведення оцінки корупційних ризиків у діяльності Київської міської ради, що представляє Депутатську фракцію «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», Віталій Романович Нестор.

 

 

 

Детальніше>>


ІСТОРИЧНІ ПОСТАТІ

2 лютого 2022 р. день пам'яті вченого в галузі ґрунтознавства та меліорації ґрунтів, доктора сільськогосподарських наук, професора - Назаренка Івана Івановича (1932–2007).

 

 

 

Детальніше>>


27 січня 2022 р. відбулося перше у новому році засідання Вченої ради.

 

 

 

Детальніше>>


ІСТОРИЧНІ ПОСТАТІ

28 січня 2022 р. вшанування пам'яті вченого у дослідженнях сільського господарства та втілення новітніх технологій - Дубровського Павла Михайловича (1857-1916).

 

 

 

Детальніше>>


ВИЗНАЧНІ ДІЯЧІ СУЧАСНОСТІ

27 січня 2022 р. виповнюється 75 років вченому в галузі картоплярства, доктору сільськогосподарських наук, професору, член-кореспонденту НААН - Бондарчуку Анатолію Андрійовичу.

 

 

Детальніше>>


ВИЗНАЧНІ ДІЯЧІ СУЧАСНОСТІ

Ювілейні 50 років відзначає 26 січня 2022 р. Кучер Микола Федорович - вчений в галузі садівництва, кандидат сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник.

 

 

Детальніше>>


ВИЗНАЧНІ ДІЯЧІ СУЧАСНОСТІ

23 січня 2022 р. 60-річчя святкує Балашова Галина Станіславівна - вчена у галузі селекції і насінництва, біотехнології в рослинництві, сільськогосподарської меліорації, рослинництва.

 

 

Детальніше>>


Пропонуємо ознайомитися з тематичною книжковою виставкою «Захист озимих зернових взимку».

 

 

 

 

Детальніше>>


Запрошуємо ознайомитися з тематичною книжковою виставкою «Соборність духу, розуму і серця: до дня Соборності України (До дня Злуки)».

 

 

Детальніше>>


ВИЗНАЧНІ ДІЯЧІ СУЧАСНОСТІ

19 січня 2022 р. 60-річчя від дня народження відзначає Ткаленко Ганна Миколаївна - вчена у галузі біологічного захисту рослин та екології, доктор сільськогосподарських наук.

 

 

Детальніше>>


ІСТОРИЧНІ ПОСТАТІ

19 січня 2022 р. 135 річниця від дня народження Єремеєва Івана Максимовича (1887-1957) - вченого у галузі селекції, доктора сільськогосподарських наук, професора та 90 річниця Клочка Петра Володимировича (1932-2009) - вченого у галузі садівництва, кандидата сільськогосподарських наук, доцента, Лауреата премії НАН України ім. Л.П. Симиренка.

Детальніше>>


Запрошуємо ознайомитися з тематичною книжковою виставкою «75 річниця від дня народження вченого у галузі картоплярства, член-кореспондента НААН Бондарчука Анатолія Андрійовича».

 

 

 

 

Детальніше>>


Запрошуємо на тематичну книжкову виставку «60 річниця від дня народження вченої у галузі селекції і насінництва, біотехнології в рослинництві та сільськогосподарської меліорації Балашової Галини Станіславівни», що діятиме протягом двох тижнів у читальній залі № 1.

 

 

Детальніше>>


Запрошуємо відвідати тематичну книжкову виставку «135 річниця від дня народження вченого у галузі селекції Єремеєва Івана Максимовича (1887-1957)», що розпочала функціонувати у читальній залі № 1.

 

 

Детальніше>>


Запрошуємо відвідати тематичну книжкову виставку, присвячену до 60-річчя від дня народження вченої в галузі біологічного захисту рослин та екології, доктора сільськогосподарських наук, старшого наукового співробітника, керівника лабораторії мікробіологічного методу захисту рослин Інституту захисту рослин НААН Ткаленко Ганни Миколаївни, що розпочала діяти в читальній залі № 1.

 

 

Детальніше>>


ІСТОРИЧНІ ПОСТАТІ

14 січня 2022 р. виповнюється 115 років від дня народження Дідуся Василя Івановича (1907-1984) - вченого у галузі селекції та генетики озимої пшениці і ячменю, доктора біологічних наук, професора та Пастушенка Василя Онуфрійовича (1907-1999) - вченого у галузі зрошуваного та осушуваного землеробства, захисту грунтів від ерозії, кандидата сільськогосподарських наук.

Детальніше>>


Запрошуємо відвідати тематичну книжкову виставку, присвячену до 115-річчя від дня народження вченого в галузі зрошуваного та осушуваного землеробства, кандидата сільськогосподарських наук, старшого наукового співробітника Пастушенка Василя Онуфрійовича, що розпочала функціонувати в читальній залі № 1.

Детальніше>>


ІСТОРИЧНІ ПОСТАТІ

9 січня 2022 р. вшановується день пам'яті Овсяннікова Олександра Івановича (1912-1977) - вченого у галузі тваринництва, доктора сільськогосподарських наук, академіка ВАСГНІЛ та Доліна Володимира Гдаліча (1932-2004) - вченого у галузі ентомології, доктора біологічних наук, професора, член-кореспондента НАН України, лауреата Державної премії УРСР ім. Д.К. Заболотного.

Детальніше>>


ІСТОРИЧНІ ПОСТАТІ

8 січня 2022 р. вшанування пам'яті вченого у галузі створення ефективних засобів для протиерозійного обробітку грунту, доктора технічних наук, академіка НААН - Гукова Якова Серафимовича (1947-2012).

 

Детальніше>>


ІСТОРИЧНІ ПОСТАТІ

6 січня 2022 р. день пам'яті видатного вченого у галузі економіки та організації садівництва, доктора економічних наук, професора, Заслуженого економіста України - Шестопала Олександра Миколайовича (1927-2010).

 

 

Детальніше>>


ВИЗНАЧНІ ДІЯЧІ СУЧАСНОСТІ

5 січня 2022 р. 85 років від дня народження відзначає Березовський Микола Давидович - вчений у галузі селекції сільськогосподарських тварин, доктор сільськогосподарських наук, професор, член-кореспондент НААН.

 

Детальніше>>


ВИЗНАЧНІ ДІЯЧІ СУЧАСНОСТІ

2 січня 2022 р. ювілеї відзначають: 80-річчя - Чурсінов Юрій Олексійович, вчений у галузі харчових технологій та виробничих процесів у тваринництві, доктор технічних наук, професор, академік Академії інженерних наук України, а також 70-річчя - Сидоров Володимир Анатолійович, вчений у галузі генетики та біотехнології рослин, доктор біологічних наук, член-кореспондент НААН.

Детальніше>>


ВИЗНАЧНІ ДІЯЧІ СУЧАСНОСТІ

1 січня 2022 р. ювілейні дні народження відзначають: 75-річчя - Литвиненко Микола Антонович, вчений у галузі селекції та насінництва сільськогосподарських рослин (озимої пшениці), доктор сільськогосподарських наук, академік НААН, а також 70 років - Ображей Анатолій Федорович, вчений у галузі ветеринарної медицини, кандидат ветеринарних наук, член-кореспондент УААН.

Детальніше>>


ІСТОРИЧНІ ПОСТАТІ

1 січня 2022 р. вшановується день пам'яті вченого у галузі селекції і насінництва, організатора дослідної справи - Фрідріха Антона Йосиповича (1897-1969).

 

 

Детальніше>>сайт создан компанией web студия