Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події >  Архів за 2008 рік

АРХІВ
2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008

Найкращий дарунок – книги.
Урочиста презентація та вручення ДНСГБ УААН французьких галузевих видань

15 грудня 2008 року у читальному залі Державної наукової сільськогосподарської бібліотеки УААН відбулося урочисте засідання. Посольство Франції в Україні від імені уряду своєї держави безкоштовно передало до фондів бібліотеки 313 сучасних французьких книжкових видань з сільськогосподарської тематики. Репертуар переданих книг може задовольнити потреби також і медиків, і педагогів, і фізиків, і юристів, і істориків, і економістів, і архітекторів.

Детальніше>>


Всеукраїнський фестиваль науки

19 травня 2008 року у межах Другого Всеукраїнського фестивалю науки в Державній науковій сільськогосподарській бібліотеці УААН відбулися урочистості з нагоди святкування Дня Науки. Були присутні науковці та аспіранти ДНСГБ УААН.  З привітальним словом виступив директор бібліотеки, професор В.А. Вергунов. Під час проведення даного заходу відбулася презентація ... 

Детальніше>>


Семінар на тему: «Наукознавство: предмет, методологія, проблема»

21 травня 2008 року Державна наукова сільськогосподарська бібліотека УААН спільно з Національно-науковим центром «Інститутом аграрної економіки» УААН у межах Другого Всеукраїнського фестивалю науки провели семінар на тему: «Наукознавство: предмет, методологія, проблема», на якому з доповіддю виступив доктор філософських наук, професор, завідувач відділу методології і соціології науки Центру досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки імені Г.М. Доброва НАН України В.І. Онопрієнко.
Детальніше>>


Міжнародний науково-практичний семінар:
«Новітні підходи до інформаційно-бібліотечного супроводження наукового забезпечення АПВ в умовах трансформаційних процесів євроінтеграції»

30 травня 2008 року в читальному залі  ДНСГБ УААН відбувся міжнародний науково-практичний семінар «Новітні підходи до інформаційно-бібліотечного супроводження наукового забезпечення АПВ в умовах трансформаційних процесів євроінтеграції». Даний захід проходив під егідою Міністерства аграрної політики України, Української академії аграрних наук, Державної наукової сільськогосподарської бібліотеки УААН.
Детальніше>>


АРХІВ
2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008
сайт создан компанией web студия