Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події >  Архів за 2009 рік

АРХІВ
2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008

7 грудня 2009 року у Державній науковій сільськогосподарській бібліотеці УААН відбулася всеукраїнська науково-практична конференція «Національна сільськогосподарська бібліографія як складова програми інформатизації аграрної галузі України».

У конференції взяли участь понад сто науковців і спеціалістів у галузі аграрної й інформаційно-бібліотечної науки, представники наукових бібліотек різних систем і відомств, представники посольства Республіки Польщі в Україні – Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Яцек Ключковскі, міністр-радник пан Анджей Грабовскі, другий секретар Посольства, працівник відділу сприяння торгівлі та інвестицій Збігнєв Екерт. Відкрив конференцію В.А. Вергунов, професор, директор ДНСГБ УААН, привітавши всіх присутніх.

Детальніше>>


28 травня 2009 р. у читальному залі Державної наукової сільськогосподарської бібліотеки УААН відбулася V конференція молодих учених та спеціалістів "ІСТОРІЯ ОСВІТИ, НАУКИ І ТЕХНІКИ В УКРАЇНІ", присвячена 125-річчю створення Полтавського інституту агропромислового виробництва ім. М.І. Вавилова УААН.

До оргкомітету конференції надійшло понад 90 доповідей, автори яких мали змогу висвітлити результати проведених досліджень із зазначеної тематики:

  • історія аграрної науки, освіти і техніки;

  • проблеми історії природознавства в Україні.

  • загальні питання становлення та розвитку вітчизняної науки, освіти і техніки.

  • інформаційно-бібліотечний супровід галузевого науково-освітнього процесу.

Детальніше>>


29 травня 2009 р. у межах міжнародного семінару-практикуму "СУЧАСНИЙ СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИНАУКОВОГО РЕФЕРУВАННЯ" в Державній науковій сільськогосподарській бібліотеці УААН відбулися урочистості з нагоди святкування десятирічної діяльності реферативного журналу ДНСГБ УААН "Агропромисловий комплекс України".

У семінарі-практикумі взяли участь керівники аграрної науки, міністерств; понад сто науковців і спеціалістів у галузі аграрної й інформаційно-бібліотечної науки, представники наукових бібліотек різних систем і відомств як України, так і близького зарубіжжя.

Особливістю семінару, який проводився вперше, була участь зацікавлених науковців, фахівців, практиків і творчого колективу редакційної колегії, наукових референтів і консультантів РЖ в обговоренні важливих питань розвитку наукового галузевого реферування.

Детальніше>>


АРХІВ
2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008
сайт создан компанией web студия