Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події >  Архів за 2012 рік

АРХІВ
2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН України висловлює щиру вдячність Алтайському державному аграрному університету в особі ректора, професора Сергія Володимировича Макаричева та начальника відділу міжнародних зв’язків Вячеслава Вікторовича Торбика за представлену можливість аграріям України ознайомитися з матеріалами VII Міжнародної науково-практичної конференції «Аграрная наука – сельскому хозяйству» у 3-х книгах (Барнаул, 2012).


 

Детальніше>>


УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 700/2012

Про надання Державній науковій сільськогосподарській бібліотеці Національної академії аграрних наук України статусу національної.


 

Детальніше>>


13-14 грудня 2012 року у Навчально-науковому інституті рослинництва, екології і біотехнологій Національного університету біоресурсів і природокористування України та дослідній випробувальній станції ТОВ «Рійк Цваан Україна» відбулась науково-практична конференція за темою: «Сучасне овочівництво: освіта, наука та інновації», присвячена 80-річчю від дня народження видатного вченого-овочівника, Заслуженого працівника вищої школи України, доктора сільськогосподарських наук, професора, академіка НААН та АН ВШ України Барабаша Ореста Юліановича (1932-2011).
 

Детальніше>>


7 грудня 2012 р. співробітники Центру історії аграрної науки ДНСГБ НААН прийняли участь в наукових читаннях з циклу «Видатні конструктори України», присвячених 105-й річниці від Дня народження Івана Йосиповича Дронга (1907–1993), що пройшли в залі засідань Адміністративної ради Національного технічного університету України «Київський політехнічний університет».


 

Детальніше>


4 грудня 2012 року у приміщенні Посольства Німеччини в Україні відбувся захід Німецько-українського агрополітичного діалогу «Останні досягнення – плани на майбутнє» за участі Надзвичайного і Повноважного посла ФРН в Україні доктора К.Вайля. 

Детальніше>>


22 листопада 2012 р. відбувся семінар-практикум “Особливості систематизації документів за таблицями Універсальної десяткової класифікації (УДК)”, підготовлений фахівцями відділу класифікаційних систем Книжкової палати України ім. І.Федорова, оскільки саме вони є розробниками і випускають україномовні таблиці УДК відповідно до ексклюзивної ліцензії, наданої власником класифікації Консорціумом УДК (м. Гааґа, Нідерланди).
 

Детальніше>>


30 жовтня 2012 року у Державній науковій сільськогосподарській бібліотеці Національної академії аграрних наук України відбулася презентація української редакції монографії “Кукурудза” відомого й визнаного на міжнародному рівні професора-дослідника, доктора Угорської Академії Наук, іноземного члена НААН Яноша Надя.
 

Детальніше>


23 жовтня 2012 р. у Національній академії аграрних наук України відбувся другий тур конкурсу на премію Президії НААН «За кращу наукову доповідь молодого ученого НААН з фундаментальних та прикладних досліджень».


 

Детальніше>


18-19 жовтня 2012 року у конференц-залі Інституту демографії і соціальних досліджень імені М. В. Птухи (місто Київ, бульвар Шевченка, 60 (11 поверх)) під егідою Національної академії наук України, Центру досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки імені Г. М. Доброва, Інституту демографії і соціальних досліджень імені М. В. Птухи, Інституту економіки природокористування і сталого розвитку, Наукової ради з наукознавства при МААН відбувся ХХV Київський міжнародний симпозіум по наукознавству й історії науки «Творча спадщина В. І. Вернадського в дослідженні і організації науки: із минулого, через сучасне, в майбутнє», присвячений 150-річчю з дня його народження.
 

Детальніше>>


 

 

 

ПОДЯКА МІНІСТРА 

Детальніше>


9 жовтня 2012 року співробітники Державної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН прийняли участь у святкуванні 100-річчя з дня заснування Миронівського інституту пшениці імені В.М.Ремесла. 

Детальніше>


ДЯКУЄМО ЗА КНИГИ

Державна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН висловлює щирі слова вдячності колегам Інституту аграрного розвитку в Центральній і Східній Європі ім. В. Лейбніца (ІАМО) за люб'язно надіслану в дар інформацію, що представлена: періодичними виданнями ІАМО, в кількості 8 примірників (2010 – 2012рр.), серії журналів «Discussion Paper» - 10 примірників (2010-2012 рр.), тематичної серії наукових праць співробітників Інституту «Studies on the Agricultural and Food Sector in Central and Eastern Europe» - 16 примірників, та щорічними звітами Інституту – 2 примірники (2007/2008 та 2009/2010 роки). Ці книги займуть гідне місце у фонді нашої бібліотеки і надаватимуть можливість користуватися ними всім зацікавленим.
 

Детальніше>>


4 жовтня 2012 року відбулася презентація книги члена-кореспондента НААН, іноземного члена РАСГН, директора Державної наукової сільськогосподарської бібліотеки Національної академії аграрних наук України Віктора Анатолійовича Вергунова «Мій земляк з Дернівки – Василь Костенко, якого О.П. Довженко любив «… більше за всіх людей на Україні…» у Київському літературно-меморіальному музеї М.Т. Рильського.

 

Детальніше>>


З жовтня 2012 року міністр аграрної політики та продовольства України Присяжнюк М.В. відвідав Державну наукову сільськогосподарську бібліотеку Національної академії аграрних наук України – головну національну книгозбірню сільськогосподарської та лісогосподарської літератури, провідну галузеву бібліотеку-депозитарій, науково-методичний центр для 240 бібліотек НААН та Мінагропродполітики України.
 

Детальніше>>


З 17 по 30 вересня 2012 року співробітники ДНСГБ НААН Татарчук Л.М., завідувач відділом бібліотечно-інформаційних технологій та наукової обробки документів та Щиголь Г.С., старший науковий співробітник відділу науково-методичної роботи та реферування проходили курси підвищення кваліфікації в Інституті післядипломної освіти Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв.
 

Детальніше>>


17-21 вересня 2012 р. в Інституті агроекології і природокористування Національної академії аграрних наук України відбулось навчання на курсах підвищення кваліфікації наукових працівників за спеціальностями: агроекологічний моніторинг, економіка природокористування та охорона навколишнього природного середовища, збереження біорізноманіття та біобезпека.
 

Детальніше>>


14 вересня 2012 року у с. Дернівка Баришівського району Київської області відзначили сторічний ювілей відомого державного і громадського діяча, одного із керівників партизанського руху під час Другої світової війни, вченого-історика, дослідника спадщини Великого Кобзаря, першого секретаря ЦК ЛКСМУ (1943–1947), депутата Верховної Ради СРСР (1946–1950) та УРСР (1947–1951, 1951–1956), заслуженого працівника культури УРСР, засновника Баришівського літературно-художнього музею ім. Т.Г. Шевченка, уродженця села Дернівка Василя Семеновича Костенка (26.04.1912–22.04.2001) та Дернівської чотирикласної школи (з 2010 р. – Дернівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – дитячий садок»), яку він закінчив, встановленням на будівлі школи меморіальної дошки її найвідомішому як в Україні так і за її межами випускнику на кошти доктора сільськогосподарських наук, професора, члена-кореспондента НААН, іноземного члена РАСГН, директора Державної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН Віктора Анатолійовича Вергунова.
 

Детальніше>>


З 10.09.2012 р. по 14.09.2012 р. у Національному науковому центрі «Інститут землеробства НААН» відбулося навчання з підвищення кваліфікації наукових працівників установ НААН, науково-педагогічних та педагогічних працівників аграрних вищих навчальних закладів за спеціальностями: загальне землеробство, рослинництво, селекція і насінництво та кормовиробництво і луківництво.
 

Детальніше>>


На початку червня 2012 року вийшов перший номер реферативного журналу "Агропромисловий комплекс України", який видається щоквартально з 1999 року.


 

Детальніше>>


21 червня 2012 року у приміщенні бібліотеки ДНСГБ НААН відбулося засідання редакційної колегії журналу «Тваринництво України», яке було присвячене не лише схваленню чергового номера, але й обговоренню пропозицій щодо подальшого удосконалення часопису.


 

Детальніше>>


6 червня 2012 р. в Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В.Г. Заболотного відбулось засідання бібліотечного клубу «Національні святині» за темою «Історія малих міст України: місто Кодима Одеської області».


 

Детальніше>>


30 травня 2012 р. співробітники Центру історії аграрної науки ДНСГБ НААН – А.С. Білоцерківська, О.О. Черниш, Н.Б. Щебетюк взяли участь в презентації книг І.М. Старикова «Таїнства історії» і «Психологія взаєморозуміння в конкретних ситуаціях», що відбулася в Державній науково-педагогічній бібліотеці України імені В.О. Сухомлинського.

 

Детальніше>>


ПРО НАС ПИШУТЬ

 

Газета "Аграрний тиждень" №20 – 2012. Для визнання досягнень вітчизняних аграрних вчених немає кордонів.


 

Детальніше>>


24 травня 2012 року у Державній науковій сільськогосподарській бібліотеці Національної академії аграрних наук з ініціативи Німецько-Українського аграрного діалогу відбувся круглий стіл «Проблеми та перспективи аграрної освіти та науки України» та презентація російської редакції підручника професора, почесного доктора У. Кьостера «Основи аналізу аграрних ринків».


 

Детальніше>>


18 травня 2012 року Посол Росії в Україні М.Ю. Зурабов вручив високі нагороди Російської Федерації Віктору Анатолійовичу Вергунову та Михайлу Васильовичу Зубцю.
 

Детальніше>>


27 квітня 2012 року до 100 літнього ювілею кандидата історичних наук, державного та громадського діяча Василя Семеновича Костенка (1912-2001) в смт. Баришівці Київської області на стінах Баришівського літературно-художнього музею відкрито іменну меморіальну дошку його засновнику.


 

Детальніше>>


З 17 по 27 квітня 2012 року у Державній науковій сільськогосподарській бібліотеці НААН проведено чергові курси підвищення кваліфікації.

 

Детальніше>>


18 квітня 2012 року у ДУ "Інститут економіки та прогнозування НАН України" проведено засідання «круглого столу», на якому були презентовані результати досліджень структурних змін в аграрному секторі, механізмів його функціонування, причин і наслідків деформацій в аграрному і сільському розвиткові.
 

Детальніше>>


6 квітня 2012 року у Державній науковій сільськогосподарській бібліотеці Національної академії аграрних наук з нагоди 85-річчя від дня народження академіка АН УРСР Андрія Михайловича Гродзинського (1926-1988) відбулися наукові читання та презентація біобібліографічного покажчика в серії «Відомі вчені-природознавці та освітяни України», присвяченого видатному вітчизняному вченому в галузі агробіології рослин. 

Детальніше>>


Вітаємо переможців конкурсу з присудження премії «За видатні досягнення в аграрній науці» 2011 року.

 

України, відповідно до Положення про премії НААН, Постановою від 2 березня 2012 року (протокол № 2) затвердила протокол лічильної комісії щодо проведення таємного голосування з присудження премій НААН «За видатні досягнення в аграрній науці» в 2011 році (протокол №2 від 24 січня 2012 року)


 

Детальніше>>


Про нас пишуть.

Журнал Верховної Ради України «Віче». - №6 (березень). – 2012р.
Всеукраїнська ділова газета, Аграрний тиждень, №12 (224), С.4 

Детальніше>>


16 лютого 2012 року на засіданні Загальних Річних зборів Російської академії аграрних наук був обраний в іноземні члени Російської академії сільськогосподарських наук Вергунов Віктор Анатолійович.
 

Детальніше>>


16 березня 2012 року у Державній науковій сільськогосподарській бібліотеці НААН відбулася VІІ Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених та спеціалістів «Історія освіти, науки і техніки в Україні», присвячена 90-річчю від дня створення Державної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН та 75-річчю з дня заснування Панфильської дослідної станції ННЦ «Інститут землеробства НААН».
 

Детальніше>>


Державна наукова сільськогосподарська бібліотека Національної академії аграрних наук глибоко вдячна пану Володимиру Костеріну, голові Міжнародного фонду "Скорочення ризиків", за видання книги Гюнтера Паулі "Синя економіка. 10 років. 100 інновацій. 100 мільйонів робочих місць". А також за увагу до звернення бібліотеки на предмет отримання книги президенту Міжнародного фонду "Risk Reduction Foundation" ("Скорочення ризиків") пані Анні Побережній .

 

Детальніше>>


В останні дні календарної зими в Києві працював ІІ Міжнародний промисловий ярмарок «Тепличне господарство 2012». Протягом трьох днів тепличники України з’ясовували головні цьогорічні зміни на тепличному ринку та обговорювали стан і потреби українського тепличного сектору.
 

Детальніше>>


Державна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН України докладає зусиль з інформаційного забезпечення  своїх користувачів та галузі в цілому   про найважливіші заходи  з  аграрних перетворень, ефективності розвитку сільського господарства, формування інституційних засад  функціонування ринкових відносин. Серед  вагомих подій лютого  - ЕКСПЕРТНИЙ ФОРУМ З ПИТАНЬ ЗЕМЕЛЬНОЇ РЕФОРМИ, який відбувся  14 лютого 2012 року в місті Києві.
 

Детальніше>>


«ІНТЕРАГРО 2012»

7.02.2012 – 10.02.2012

7 лютого 2012 року відкрилась VIII Міжнародна виставка рентабельного високоефективного сільського господарства.

Ця подія - найбільший агропромисловий форум, який посідає провідне місце в АПК України як комплекс інноваційних рішень в різних сферах сільського господарства.

Виставку підтримують Міністерство аграрної політики та продовольства України, Українська аграрна конфедерація, Український клуб аграрного бізнесу, Українська академія аграрних наук, Уряд Франції, Міністерство економіки ФРН, посольства Австрії, Аргентини, Нідерландів, Польщі, Росії та інші.

У виставці беруть участь більше 500 компаній, у тому числі понад 160 іноземних, із 21 країни світу. Загальна площа експозицій складає більше 30 000 м², на яких  представлено сільгосптехніку, насіння, агрохімію, біоенергетику, інформаційні технології та агросервіс, обладнання, запасні частини, агроекономіку та управління сільгоспвиробництвом, сільськогосподарські технології та багато іншого.
 

Детальніше>>


31 січня - 1 лютого 2012 року відбувся 15-й щорічний науково-практичний семінар "Інформаційні ресурси для науки та освіти", який традиційно в січневі дні проводить Наукова бібліотека Національного університету "Києво-Могилянська академія".
 

Детальніше>>


6 грудня 2011 року в с. Дослідне Носівського району Чернігівської області пройшли урочистості з нагоди 100-річчя від дня заснування Носівської селекційно-дослідної станції НААН, в яких взяли участь директор ДНСГБ НААН, член-кореспондент НААН В. А. Вергунов та співробітники Центру історії аграрної науки – завідувач сектору наукознавства, кандидат історичних наук О. О. Черниш, старший науковий співробітник сектору наукознавства, кандидат історичних наук А. С. Білоцерківська.
 

Детальніше>>


8 грудня 2011 року у Софіївському Гранд Холі готелю "Premier Palace" з великим успіхом пройшла III Міжнародна конференція "Ведення агробізнесу в Україні: перспективи 2012 року".

 

Детальніше>>


АРХІВ
2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008
сайт создан компанией web студия
<