Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події >  Архів за 2013 рік

АРХІВ
2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008

18 грудня 2013 року в Державній науково-педагогічній бібліотеці України ім. В. О. Сухомлинського відбулася презентація поетичних збірок Аркадія Музичука «Солодка рана», «На якорі душі», «Ой, під куполом» та «Олігарх у пеклі»

 

Детальніше>>


12 грудня 2013 р. відбулася Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні проблеми годівлі тварин і технології кормів" присвячена 110-й річниці з дня народження професора П.Д. Пшеничного.

 

Детальніше>>


10 грудня 2013 року у Національній науковій сільськогосподарській бібліотеці НААН відбувся Міжнародний науково-практичний семінар, присвячений 130-річчю виходу фундаментальної праці професора В.В. Докучаєва «Російський чорнозем», що проводився разом з ННЦ «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О.Н. Соколовського НААН» під егідою Національної академії аграрних наук України та Посольства Російської Федерації в Україні.

Детальніше>>


Традиційно наприкінці року, 5 грудня 2013 р., відбулася V Міжнародна конференція «Ведення агробізнесу в Україні: перспективи 2014 року», яка була організована Асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу» та агенцією «AgriEvent».

 

Детальніше>>


4 грудня 2013 року Видавничий дім «СофтПресс» провів форум «Деньги и технологии: решения для бизнеса» - 2013.

 

Детальніше>>


25-26 листопада 2013 р. відбувся Перший Міжнародний науково-практичний семінар під назвою «ОЦИФРОВАНЕ НАДБАННЯ: ЗБЕРЕЖЕННЯ, ДОСТУП, РЕПРЕЗЕНТАЦІЯ», який був присвячений створенню та використанню цифрових колекцій фотодокументів.

 

Детальніше>>


20 листопада 2013 року в Національній історичній бібліотеці України відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція "Бібліотечне краєзнавство у культурному просторі України" в рамках Других краєзнавчих читань, присвячених пам’яті видатного українського державного і громадського діяча, вченого-історика, академіка НАН України Петра Тимофійовича Тронька - носія українського духу через краєзнавство.

Детальніше>>


25 жовтня 2013 року у Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського у читальній залі публікацій ООН було проведено «День публікацій ООН». Захід проходив з нагоди святкування Дня Організації Об’єднаних Націй за участю представників Представництва ООН в Україні
 

 

Детальніше>>


23-24 жовтня 2013 року в Національній науковій сільськогосподарській бібліотеці Національної академії аграрних наук України відбувся міжнародний семінар «Інновації в науковій сільськогосподарській бібліотеці: результативність та перспективи в період інформаційної глобалізації»
 

Детальніше>>


8–10 жовтня 2013 року у Національній бібліотеці України ім. В.І. Вернадського відбулася Міжнародна наукова конференція «Адаптація завдань і функцій наукової бібліотеки до вимог розвитку цифрових інформаційних ресурсів»
 

Детальніше>>


16 жовтня 2013 року відзначив свій ювілейний день, а саме 85 річчя від дня народження, доктор історичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, двічі лауреат премії ім. Д. Яворницького, міжнародної премії ім. В. Михайлюка, провідний науковий співробітник сектору наукової бібліографії та біографістики ННСГБ НААН Панченко Петро Пантелеймонович.
 

Детальніше>>


8 жовтня 2013 року відсвяткувала свій ювілей провідний бібліотекар відділу науково-методичної роботи та реферування ННСГБ НААН Романчук Віра Павлівна
 

 

Детальніше>>

 


На виконання Постанови Президії НААН від 8 травня 2013 р., протокол № 9 “Про проведення в 2013 р. державної атестації науково-дослідних установ Національної академії аграрних наук України” листом НААН № 3.2 – 5/23 від 23.08.2013 р., визначався графік атестації науково-дослідних установ НААН, за яким Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН (ННСГБ НААН) проходила атестацію – 27 вересня 2013 р.
 

 

Детальніше>>


Книга – одне з найбільших чудес, створене людиною.

Книги відкривають світ, допомагають уявити минуле, заглянути у майбутнє

Згідно указу Президента України N 471/98 від 14 травня 1998 року щорічно 30 вересня відзначається Всеукраїнський День бібліотек

Детальніше>>


30 вересня 2013 року директор ННСГБ НААН Вергунов В.А. прийняв участь в урочистому засіданні з нагоди 75-річчя та виходу на пенсію завідуючої науковою бібліотекою Інституту рибництва НААН Думік Ольги Михайлівни
 

 

Детальніше>>


ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь в роботі Українсько-російського науково-практичного семінару, присвяченого 130-річчю книги професора В.В. Докучаєва «Російський чорнозем», який відбудеться 10 грудня 2013 року в Національній науковій сільськогосподарській бібліотеці НААН

Детальніше>>


ОГОЛОШЕННЯ

НАЦІОНАЛЬНА НАУКОВА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКА БІБЛІОТЕКА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ

Оголошує додатковий конкурсний прийом в аспірантуру без відриву від виробництва та докторантуру з відривом від виробництва у 2013 році за спеціальністю:

07.00.07 – історія науки й техніки (історичні науки)

Детальніше>>


 

19 вересня 2013 року у готелі "Фермонт Гранд Отель Київ" з великим успіхом пройшла IV Міжнародна конференція «Ефективне управління великими агрокомпаніями: Організація і Стратегія»

 

 

 

Детальніше>>


5 вересня 2013 року відсвяткував свій ювілейний день народження один із найвідоміших українських вчених-аграріїв, доктор економічних наук, професор, академік Національної академії аграрних наук України Віктор Якович Месель-Веселяк

 

Детальніше>>


21 серпня 2013 року з нагоди святкування Дня Незалежності України в Колонній залі Київської міської державної адміністрації відбулася урочиста церемонія вручення державних нагород, відзнак Президента України, Кабінету міністрів України та Почесних грамот Київської міської державної адміністрації

 

Детальніше>>


7 серпня 2013 року директор Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН, член-кореспондент НААН В.А. Вергунов взяв участь у засіданні круглого столу «Сучасні проблеми бібліотек та шляхи їх вирішення» у Баришівській районній бібліотеці для дорослих (смт. Баришівка, Київської обл.)

 

Детальніше>>


ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ ПРО НОВІ НАДХОДЖЕННЯ КНИГ у Національну наукову сільськогосподарську бібліотеку НААН України (червень 2013 р.) 

Детальніше>>


За ініціативи Інституту економічних досліджень та політичних консультацій (ІЕД), а також міжнародного фонду «Відродження» - 2, 3 та 4 липня 2013 року -відбуваються публічні дебати «Економічні наслідки підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС: для бізнесу»

 

Детальніше>>


Новітні підходи до інформаційно-бібліотечного супроводження агропромислового виробництва в умовах трансформаційних процесів євроінтеграції покликали активізувати діяльність Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН через партнерство і співробітництво з дипломатичними представництвами зарубіжних країн та міжнародних організацій, акредитованих в Україні, зокрема Посольством Республіки Польща в Україні.

Детальніше>>


5-6 червня у Науковій бібліотеці Національного університету біоресурсів і природокористування України відбулася науково-практична конференція «Книжкові скарбниці аграрних знань: минуле, сьогодення та перспективи розвитку», присвячена 115-й річниці заснування Національного університету біоресурсів і природокористування України. На конференцію були запрошені бібліотечні фахівці аграрних навчальних закладів та представники передплатних агенств.

Детальніше>>


ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ ПРО НОВІ НАДХОДЖЕННЯ КНИГ у Національну наукову сільськогосподарську бібліотеку НААН України (травень 2013 р.)
 

Детальніше>>


Про нас пишуть.

Загальнодержавна українська газета "Культура і життя", №22 (4542) від 31 травня, 2013р.
 

 

 

Детальніше>>


27 травня 2013 р. директор Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН член-кореспондент НААН В.А. Вергунов на запрошення ректорату ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» (м. Переяслав-Хмельницький) виступив із лекцією про доробок академіка В.І. Вернадського для потреб вітчизняної сільськогосподарської дослідної справи як галузі знань та організації перед викладачами і студентами природничо-технологічного факультету спеціальності «Географія та біологія».

 

Детальніше>>


23 травня 2013 р. директор Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН, член-кореспондент НААН В.А. Вергунов взяв участь у ІІІ Всеукраїнських Моргунівських читаннях «Вернадськіанська ноосферна революція у розв’язанні екологічних та гуманітарних проблем».

 

Детальніше>>


21 травня 2013 року у Національній науковій сільськогосподарській бібліотеці НААН відбулася VІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених та спеціалістів «Історія освіти, науки і техніки в Україні», присвячена 150-річчю з дня народження академіка В.І. Вернадського, що проводилась у рамках VІІ Всеукраїнського Фестивалю науки.

 

Детальніше>>


Про нас пишуть.

Журнал Верховної Ради України «Віче», травень, 2013р.


Загальнодержавна українська газета "Культура і життя",   №20 (4540) від 17 травня, 2013р.


 

Детальніше>>


16 травня 2013 року відсвяткував 80-літній ювілей доктор фізико-математичних наук, професор, голова Українського товариства істориків науки, завідувач відділу історії науки і техніки Центру досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки ім. Г.М. Доброва НАН України Юрій Олексійович Храмов.

 

Детальніше>>


16 травня 2013 р. директор Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки Національної академії аграрних наук України, член-кореспондент НААН В.А. Вергунов за запрошенням дирекції відвідав Інститут сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН (м. Чернігів, вул. Шевченка, 97).

Детальніше>>


ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ ПРО НОВІ НАДХОДЖЕННЯ КНИГ у Національну наукову сільськогосподарську бібліотеку НААН України (квітень 2013 р.) 

Детальніше>>


26 квітня 2013 року у читальному залі Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки Національної академії аграрних наук відбулися чергові VI наукові історико-бібліографічні читання та презентація книги В.А. Вергунова «Мій земляк з Дернівки – Василь Костенко, якого О.П. Довженко любив «… більш за всіх людей на Україні» та книги Н.В. Костенко «Засів і сходи (до 100-річчя від дня народження В.С. Костенка).

Детальніше>>


 

24 квітня 2013 року відбулося засідання Бюро Президії Національної академії аграрних наук України.

 

 

Детальніше>>


22 квітня 2013 року генеральний секретар Міжпарламентської Асамблеї держав СНД О.І. Сергєєв (Російська Федерація) надіслав лист-подяку директору Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН України, члену-кореспонденту НААН В.А. Вергунову за активну участь у заході, присвяченому 150-річчю від дня народження В.І. Вернадського.

 

Детальніше>>


16 квітня 2013 року у читальній залі Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В.Г. Заболотного за адресою м. Київ, Контрактова площа, 4 відбулося засідання клубу «Національні святині» на тему: «Історія малих міст України: місто Олександрівськ Луганської області».

 

Детальніше>>


Сектор архівів пропонує переглянути цікаву інформацію про минуле та сьогодення книги, про те, яку роль читання має для талану кожного із нас, а також і стосовно долі цивілізації - в цілому, про читачів, про письменницьке ремесло…

Ознайомитись з книгами та отримати  більш детальну інформацію можна, звернувшись до ННСГБ НААН.

Детальніше>>


 

З 1 по 12 квітня 2013 року у Національній науковій сільськогосподарській бібліотеці НААН проведено чергові курси підвищення кваліфікації.


 

Детальніше>>


11 квітня 2013 року в приміщенні Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки» відбулася міжнародна науково-практична конференція «Фізико-економічні засади збалансованого розвитку агросфери» (до 150-річчя від дня народження В.І. Вернадського).

 

Детальніше>>


ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ ПРО НОВІ НАДХОДЖЕННЯ КНИГ у Національну наукову сільськогосподарську бібліотеку НААН України (березень 2013 р.)
 

Детальніше>>


29 березня 2013 року у Таврійському палаці Санкт-Петербургу (Російська Федерація) – штаб-квартирі Міжпарламентської Асамблеї держав – учасників СНД відбулося урочисте засідання МПА, присвячене 150-річчю від дня народження великого ученого, мислителя і суспільного діяча ХХ століття Володимира Вернадського.
 

Детальніше>>


ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ ПРО НОВІ НАДХОДЖЕННЯ КНИГ у Національну наукову сільськогосподарську бібліотеку НААН України (лютий 2013 р.)
 

Детальніше>>


21-23 березня 2013 року у Національному комплексі "ЕКСПОЦЕНТР УКРАЇНИ" ВДНГ проходила тринадцята спеціалізована виставка-ярмарок "Україна аграрна - 2013". Організаторами виступали Національний комплекс «Експоцентр України» за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, Національної академії аграрних наук України тощо. У даному заході прийняла участь Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН.
 

Детальніше>>


19 березня 2013 року Національною академією наук України, Інститутом історії України НАН України, Національною бібліотекою України імені В.І. Вернадського проведено круглий стіл: «Академік В.І. Вернадський – людина, вчений, політик, публіцист» (м. Київ, вул. Грушевського, 4), присвячений 150-річчю від дня народження В.І. Вернадського.
 

Детальніше>>


 

17 березня 2013 року відсвяткував 80-літній ювілей академік НАН України, широко знаний в Україні вчений та громадський діяч, президент Асоціації бібліотек України, віце-президент Товариства «Знання» України та ще низки численних творчих об’єднань і громадських організацій Олексій Семенович Онищенко.

 

Детальніше>>


14 березня 2013 року о 14 годині ННЦ «Інститут аграрної економіки» НААН і Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН (за адресою м. Київ, вул. Героїв Оборони, 10) провели презентацію першої у світі монографії з історії становлення й розвитку нової меганауки глобалістики: «Глобалістика: історія, теорія», підготовленої відомим ученим, доктором економічних та сільськогосподарських наук, професором, заслуженим діячем науки й техніки України В.І. Власовим.


 

Детальніше>>


13 березня поточного року співробітники ННСГБ НААН з метою підвищення професійного рівня в області САБ «ІРБІС» прийняли участь у вебінарі «День ІРБІС. Підсистеми вибіркового розповсюдження інформації (ВРІ) і платних послуг в АРМі «Книговидача», який присвячувався можливостям реалізації сучасних інформаційно-бібліотечних сервісів за допомогою системи ІРБІС.
 

Детальніше>>


12 березня 2013 року в Інституті агроекології і природокористування НААН (м. Київ, вул. Метрологічна, 12) відбулася наукова конференція присвячена 150-річчю від дня народження видатного вітчизняного вченого світового виміру: «В.І. Вернадський і ноосферна парадигма розвитку суспільства, науки, культури, освіти та економіки» в ХХІ столітті».

 

Детальніше>>


10 березня 2013 року за дорученням колективу директор Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки Національної академії агарних наук України, доктор сільськогосподарських наук, професор, член-кореспондент НААН Вергунов В.А. привітав з 75-річчям доктора біологічних наук, професора, академіка НАН України, Героя України, заслуженого діяча науки і техніки України, директора Інституту фізіології рослин і генетики НАН України, визнаного в Україні і за її межами вченого у галузі генетики і селекції рослин, експериментального мутагенезу, біотехнології, фізіологічної генетики Моргуна В.В.
 

Детальніше>>


5 березня 2013 року в читальному залі Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки Національної академії аграрних наук України відбулася презентація наукового видання «Чеські сільськогосподарські видання у фондах Державної наукової сільськогосподарської бібліотеки Національної академії аграрних наук України та науково-дослідних установ і вищих навчальних закладів аграрного профілю (1894–2012)».


 

Детальніше>>


12-14 лютого у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбулася 3-я міжнародна виставка інноваційних рішень в зерновому господарстві «Зернові технології 2013», а також міжнародна виставка ефективного тваринництва та птахівництва «Agro Animal Show 2013».


 

Детальніше>>


13 лютого 2013 року в читальному залі наукової бібліотеки Національного університету біоресурсів і природокористування України під егідою асоціації «Інформатіо-Консорціум» проведений семінар «Використання міжнародних наукометричних баз даних в навчальній та науковій діяльності університету».

 

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН України висловлює щиру вдячність Алтайському державному аграрному університету в особі ректора, професора Сергія Володимировича Макаричева та начальника відділу міжнародних зв’язків Вячеслава Вікторовича Торбика за представлену можливість аграріям України ознайомитися з матеріалами VII Міжнародної науково-практичної конференції «Аграрная наука – сельскому хозяйству» у 3-х книгах (Барнаул, 2012).


 

Детальніше>>


УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 700/2012

Про надання Державній науковій сільськогосподарській бібліотеці Національної академії аграрних наук України статусу національної.

 

Детальніше>>


АРХІВ
2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008
сайт создан компанией web студия