Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Події >  Архів за 2016 рік

АРХІВ
2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008
2016 2015

 ВІТАЄМО!

26 грудня 2016 року відзначає свій ювілейний день народження кандидат хімічних наук, старший науковий співробітник, науковий співробітник відділу науково-методичної роботи та реферування ННСГБ НААН Товмаченко Василь Миколайович

 

Детальніше>>


Вийшов друком підготовлений співробітниками Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН тематичний науково-допоміжний бібліографічний покажчик вітчизняних та зарубіжних фондів ННСГБ НААН «Зернобобові культури» у серії «Інформаційно-бібліографічні ресурси агропромисловому виробництву України», заснованої у 2013 р.

 

 

 

Детальніше>>


20 грудня 2016 року пішов з життя доктор історичних наук, професор, заступник голови Спеціалізованої вченої ради по захисту докторських та кандидатських дисертацій, головний науковий співробітник сектору архівів Інституту історії аграрної науки, освіти і техніки ННСГБ НААН

ГОРБАНЬ ЮРІЙ АНДРІЙОВИЧ.

 

Детальніше>>


24 листопада 2016 року з ініціативи Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН відзначалося 125-річчя від дня заснування Полтавського Краєзнавчого музею імені В.Г. Кричевського.

 

Детальніше>>


Перебуваючи на Полтавщині 24 листопада 2016 р., директор Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН, академік НААН Вергунов Віктор Анатолійович взяв участь у засіданні Громадської спілки «Полтавське товариство сільського господарства», відновленого у 2015 р.

 

Детальніше>>


23 листопада 2016 року відбулося засідання Президії Національної академії наук України з питання "Науково-інноваційний потенціал мобілізації та використання нових рослинних ресурсів». У його роботі взяв участь директор Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН, академік НААН Вергунов Віктор Анатолійович.

 

Детальніше>>


18 листопада 2016 року у Національній науковій сільськогосподарській бібліотеці НААН відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Професор С.Л. Франкфурт (1866-1954) – видатний учений-агробіолог, один із дієвих організаторів академічної науки в Україні (до 150-річчя від дня народження)», яка проходила у рамках планового заходу Національної академії аграрних наук України.

Детальніше>>


На сайті ННСГБ НААН, у рубриці «Видання ННСГБ НААН» можна переглянути новий випуск - №3 за 2016 рік електронного наукового фахового видання «Історія науки і біографістика».

 

 

 


17-18 листопада 2016 р. у Державній науково-педагогічній бібліотеці України імені В.О. Cухомлинського НАПН України відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Організація і методика створення галузевих бібліотечно-інформаційних ресурсів для освітянської галузі України» та Всеукраїнський форум «Місія бібліотек навчальних закладів у національно-патріотичному вихованні дітей та молоді».

Детальніше>>


До Міжнародної науково-практичної конференції «Професор С.Л. Франкфурт (1866-1954) – видатний учений-агробіолог, один із дієвих організаторів академічної науки в Україні (до 150 річчя від дня народження)», яка відбудеться 18 листопада 2016 р. у Національній науковій сільськогосподарській бібліотеці НААН, підготовлений біобібліографічний покажчик наукових праць вченого за 1891−1945 рр. у серії «Біобібліографія вчених-аграріїв України» ; кн. 65.

 

Детальніше>>


18 листопада 2016 року в Національній науковій сільськогосподарській бібліотеці Національної академії аграрних наук України відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Професор С.Л. Франкфурт (1866-1954) – видатний учений-агробіолог, один із дієвих організаторів академічної науки в Україні (до 150 річчя від дня народження)». До авторитетного заходу підготовлена ціла низка друкованої продукції, зокрема 1 і 2 частини збірників матеріалів.

Детальніше>>


ВІТАЄМО!

Колектив ННСГБ НААН вітає директора бібліотеки, доктора сільськогосподарських наук, професора, заслуженого працівника сільського господарства України, керівника Інституту історії аграрної науки, освіти та техніки, віце-президента Асоціації бібліотек України, члена Національної спілки краєзнавців України Вергунова Віктора Анатолійовича з обранням його дійсним членом (академіком) Національної академії аграрних наук України.

Детальніше>>


9 листопада 2016 року у Національній науковій сільськогосподарській бібліотеці НААН (м. Київ, вул. Героїв оборони,10) відбулися Загальні збори Відділення наукового забезпечення інноваційного розвитку.

 

 

 

Детальніше>>


Вийшло друком чергове видання «Календар знаменних і пам’ятних дат в історії сільськогосподарської дослідної справи України» на 2017 рік.

 

 

Детальніше>>


ННСГБ НААН висловлює щиру вдячність професору кафедри фізіології, патофізіології та імунології тварин НУБіП України, члену-кореспонденту НААН Мазуркевичу Анатолію Йосиповичу за передані в дар бібліотеці 59 видань одноосібних та у співавторстві з іншими науковцями, а також періодичні й продовжувані видання.

 

Детальніше>>


9 листопада 2016 року о 14.00 в Національній науковій сільськогосподарській бібліотеці НААН (м. Київ, вул. Героїв оборони,10) відбудеться ЗАСІДАННЯ ЗАГАЛЬНИХ ЗБОРІВ ВІДДІЛЕННЯ НАУКОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ НААН

 

Детальніше>>


ВІТАЄМО!

кандидата історичних наук, старшого наукового співробітника ПІДГАЙНУ ТЕТЯНУ МИКОЛАЇВНУ з удостоєнням лауреата премії Президії Національної академії аграрних наук України «За кращу наукову доповідь молодого ученого НААН з фундаментальних та прикладних досліджень».

Детальніше>>


ВІТАЄМО!

директора Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН, член-кореспондента Вергунова В.А. із присудженням премії імені М.І. Сікорського в галузі музеєзнавства і краєзнавства та врученням диплому.

Детальніше>>


4-6 жовтня 2016 року Національна бібліотека України імені В.І. Вернадського проводила Міжнародну наукову конференцію «Бібліотека. Наука. Комунікація: формування національного інформаційного простору».

 

 

 

Детальніше>>


30 вересня у Національній науковій сільськогосподарській бібліотеці відбулося урочисте засідання колективу та методично підпорядкованих бібліотек науково-дослідних установ і галузевих освітніх закладів системи Національної академії аграрних наук України та Міністерства аграрної політики та продовольства України з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.

Детальніше>>Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН отримала від Посольства Республіки Польща в Україні унікальне видання: «ПОЛЬЩА – НАРИС ІСТОРІЇ», під редакцією Влодзімєжа Менджецького і Єжи Брацисевича у перекладі з польської Івана Сварника.

 

 

Детальніше>>


ВІТАЄМО!

Співробітників відділу науково-методичної роботи та наукового реферування з 50-річним ювілеєм діяльності!

 

 

Детальніше>>


Шановна наукова спільнота!  

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції, присвяченої 150-річчю від дня народження видатного вченого-агробіолога професора С.Л. Франкфурта (1856-1954), що відбудеться 18 листопада 2016 року о 10.00 в приміщенні Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН за адресою: м. Київ, вул. Героїв Оборони, 10, 2-й поверх, читальна зала ННСГБ НААН.

Детальніше>>


ВІТАЄМО!

Колектив Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН сердечно вітає Лінчевського Анатолія Адамовича, доктора сільськогосподарських наук, професора, академіка НААН, визнаного в Україні вченого-селекціонера з 80-ою річницею від Дня народження.

Детальніше>>


Реферативний журнал "Агропромисловий комплекс України", 2016 рік, випуск 1

За творчим задумом редколегії реферативний журнал (РЖ) покликаний інформувати вчених та фахівців галузі про основні вітчизняні досягнення аграрної науки і виробництва з метою своєчасного, найповнішого застосування цих досягнень на практиці, слугувати засобом здійснення оперативного пошуку інформації, міждержавного обміну інформативними масивами

РЖ складається з рефератів монографій, найґрунтовніших статей наукових журналів, збірників, матеріалів конференцій. До складу редколегії РЖ входять відомі вчені в галузі АПК, що дає змогу оцінювати рівень реферованих публікацій.

 

Переглянути>>


21 липня поточного року в Інституті розведення і генетики тварин імені М.В. Зубця НААН (с. Чубинське) відбувся круглий стіл молодих науковців «Історія створення, становлення та розвитку зоотехнічної науки в Україні» за участі завідувачки відділом документного забезпечення та збереження наукових фондів Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН, доктора історичних наук, професора Бородай Ірини Сергіївни, яка виступила головним доповідачем на авторитетному засіданні.

 

Детальніше>>


З 01 липня 2016 року, відповідно до наказу ДП «УкрНДНЦ» від 4 березня 2016 року за № 65, набули чинності нові національні стандарти України:
ДСТУ 8302:2015 Інформація та документація. Бібліографічне посилання. Загальні положення та правила складання;

 

 

Детальніше>>


Відповідно до Наказу МОН України від 08.07.2016 № 816 «Про ліцензування освітньої діяльності на третьому освітньо-науковому рівні», ННСГБ НААН отримала ліцензію освітньої діяльності на третьому освітньо-науковому рівні з галузі знань: 03 Гуманітарні науки, для здобуття наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю 032 – Історія і археологія.

 

Детальніше>>


ВІТАЄМО!

Колектив Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки щиро вітає співробітників Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки» з нагоди 60-ї річниці з дня його створення.

 

Детальніше>>


ВІТАЄМО!

Колектив Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки щиро вітає кандидата економічних наук, доцента, начальника відділу науково-методичного забезпечення відділення наукового забезпечення інноваційного розвитку АПК НААН Криворучко Івана Митрофановича з нагоди ювілею, який він відзначає 6 липня.

Детальніше>>


ВІТАЄМО!

25 червня відзначила свій ювілей к.і.н., с.н.с., провідний науковий співробітник сектору наукознавства Інституту історії аграрної науки, освіти і техніки Черниш Оксана Олександрівна!

Детальніше>>


23 червня 2016 року директор ННСГБ НААН член-кореспондент НААН Віктор Анатолійович Вергунов взяв участь в урочистостях з нагоди 100-річчя Панфильської дослідної станції ННЦ «Інститут землеробства НААН».

Детальніше>>


У травні 2016 року Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН відзначила 15-річчя від дня створення Інституту історії аграрної науки, освіти та техніки ННСГБ НААН, створеного у 2001 році як Центр історії аграрної науки.

 

Детальніше>>


ВІТАЄМО!

Відділення наукового забезпечення інноваційного розвитку АПК НААН та колектив Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН вітають доктора економічних наук, професора, академіка НААН, Героя України, заслуженого діяча науки і техніки України, радника дирекції Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки», академіка-секретаря відділення Саблука Петра Трохимовича зі славним ювілеєм!

Детальніше>>


Побачила світ II частина матеріалів ХІ Всеукраїнської конференції молодих учених та спеціалістів «Історія освіти, науки і техніки в Україні», яка відбулася 16 травня 2016 року у Національній науковій сільськогосподарській бібліотеці НААН.

 

Детальніше>>


Національна наукова сільськогосподарська бібліотека Національної академії аграрних наук України нагадує, що починаючи з вересня 2014 р. робота з обміну інформацією та безпосереднє спілкування з бібліотеками науково-дослідних установ і галузевих освітніх закладів системи Національної академії аграрних наук України та Міністерства освіти і науки України, здійснюється в електронному режимі за адресою: nmv_NNSGB@ukr.net  

Детальніше>>


Детальніше>>


За погодженням з Президією Національної академії аграрних наук України (лист №2211 від 30.05.2016р.), починаючи з №1 за 2016 р., на офіційному сайті Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки будуть розміщатися електронні варіанти реферативного журналу «Агропромисловий комплекс України».

 

 


Вийшла друком монографія к.і.н., докторанта ННСГБ НААН Щебетюк Наталії Борисівни "Організація сільськогосподарської дослідної справи в УСРР в умовах соціально-економічних трансформацій кінця 20-х - початку 30-х рр. XX ст."

 

Детальніше>>


До 85-річчя Національної академії аграрних наук України в газеті "Голос України" побачила світ стаття директора ННСГБ НААН, член-кореспондента НААН ВЕРГУНОВА Віктора Анатолійовича.

 

Детальніше>>


До 150-річчя від дня народження професора Соломона Львовича Франкфурта в газеті "Дзеркало тижня. Україна" світ побачила стаття директора ННСГБ НААН, член-кореспондента НААН ВЕРГУНОВА Віктора Анатолійовича.

 

Детальніше>>


ВІТАЄМО НАУКОВЦІВ

З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ -

ДНЕМ НАУКИ!

Детальніше>>


З 10 по 20 травня 2016 року у Національній науковій сільськогосподарській бібліотеці НААН проведено чергові курси підвищення кваліфікації.

 

 

Детальніше>>


20 травня 2016 року академік-секретар Відділення наукового забезпечення інноваційного розвитку НААН, директор ННСГБ НААН, член-кореспондент НААН Вергунов Віктор Анатолійович з робочим візитом відвідав Інститут сільського господарства Північного Сходу НААН та взяв участь в урочистостях з нагоди Всеукраїнського фестивалю науки.

Детальніше>>


19 травня 2016 року ВЕРГУНОВ Віктор Анатолійович – директор Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН, член-кореспондент НААН, академік-секретар відділення наукового забезпечення інноваційного розвитку НААН взяв участь в урочистому засіданні, присвяченому 150-річчю від дня заснування Національної парламентської бібліотеки України.

Детальніше>>


ВІТАЄМО!

Президія Національної академії аграрних наук України і Колектив Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки вітають Колектив Національної парламентської бібліотеки України з нагоди визначної події – 150-річчя від дня заснування установи.

Детальніше>>


ВІТАЄМО!

Президія Національної академії аграрних наук України і Колектив Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки вітають доктора історичних наук, професора, гол. н. с. відділу науково-методичної роботи та реферування ННСГБ НААН Бородай Ірину Сергіївну з ювілеєм, який вона святкує 17 травня.

Детальніше>>


16 травня 2016 року Національною науковою сільськогосподарською бібліотекою НААН проведено ХІ Всеукраїнську конференцію молодих учених та спеціалістів «Історія освіти, науки і техніки в Україні», присвячену 85-річчю НААН, «Міжнародному року зернобобових», оголошеного рішенням Генеральної Асамблеї ООН, віковим ювілеям появи Панфильської дослідної станції ННЦ «Інститут землеробства НААН», Дослідної станції лікарських рослин Інституту агроекології і природокористування НААН, 150-річчю від дня народження видатного вченого-агробіолога, одного із дієвих організаторів академічної науки – професора С.Л. Франкфурта, 15-річчю створення Інституту історії аграрної науки, освіти та техніки ННСГБ НААН та 10-річчю виходу електронного наукового фахового видання — міжвідомчий тематичний збірник «Історія науки і біографістика»

Детальніше>>


13 травня 2016 року в Національній науковій сільськогосподарській бібліотеці НААН відбулося відкриття «Лабораторії оцифрування наукових фондів ННСГБ НААН України».

 

Детальніше>>


22 квітня 2016 року представник Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки, науковий співробітник відділу науково-методичної роботи та реферування Іванченко Л.А. взяла участь у роботі конференції «Бібліотекарки України: Марія Вязьмітіна», що відбулася у Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці ім. В.Г. Заболотного

Детальніше>>


21 квітня 2016 року відбулася доставка й прийом книжкового сканера, програмного забезпечення, додаткового обладнання для лабораторії оцифровки в приміщенні Фонду Національного надбання ННСГБ НААН України. Ця подія стала можливою, завдяки Гранту, який надав Міжнародний фонд «Монсанто» в листопаді 2014 року.

З 10 по 13 травня 2016 року відбудуться навчання та тренінги спеціалістів бібліотеки на новому обладнанні.

Детальніше>>


18 квітня 2016 року директор Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки, член-кореспондент НААН Вергунов Віктор Анатолійович взяв участь у круглому столі на тему «Освіта України у ХХІ столітті: соціально-гуманітарні виклики і пріоритети розвитку на Київщині», який проходив у Державному вищому навчальному закладі «Переяслав–Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди».

Детальніше>>


Колектив Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки щиро вітає свого директора з обранням його на посаду академіка–секретаря Відділення наукового забезпечення інноваційного розвитку НААН

Детальніше>>

 


30 березня 2016 року відзначила свій ювілейний день народження науковий співробітник відділу науково-методичної роботи та реферування Каргіна Ольга Василівна.

Детальніше>>

 


Згідно з графіком проведення занять на курсах підвищення кваліфікації завідуючих (директорів) бібліотек мережі науково-дослідних установ НААН та аграрних вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації Міністерства освіти і науки України, Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН проведе чергові курси з 10 по 20 травня 2016 року.

 

Детальніше>>


15 березня 2016 р. на 51-му році передчасно пішла з життя ГРИЦЕНКО НАДІЯ ФЕДОРІВНА, к.і.н., завідувачка відділом документного забезпечення та збереження наукових фондів.

 Колектив Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН глибоко сумує з приводу непоправної втрати та висловлює щирі співчуття рідним, близьким, друзям.

Детальніше>>


Шановні колеги!

 Запрошуємо Вас взяти участь у роботі XІ Всеукраїнської конференції молодих вчених та спеціалістів «Історія освіти, науки і техніки в Україні», присвяченої віковим ювілеям появи Панфильської дослідної станції ННЦ «Інститут землеробства НААН», Дослідної станції лікарських рослин Інститут агроекології і природокористування НААН, 150-річчю від дня народження видатного вченого-агробіолога, одного із дієвих організаторів академічної науки – професору С. Л. Франкфурту, «Міжнародному року зернобобових», оголошеному рішенням Генеральної Асамблеї ООН, а також 15-річчю створення Інституту історії аграрної науки, освіти та техніки ННСГБ НААН й 10-річчю виходу електронного наукового фахового видання — міжвідомчий тематичний збірник «Історія науки і біографістика», яка відбудеться 16 травня 2016 року в Національній науковій сільськогосподарській бібліотеці НААН за адресою: м. Київ, вул. Героїв Оборони, 10.

Детальніше>>


10 березня 2016 року Національну наукову сільськогосподарську бібліотеку НААН відвідав нащадок славетного роду Кочубеїв - Алекс Кочубей, який зараз мешкає у Швейцарії.

Детальніше>>

 


Благодійність – це можливість ділитися душевним теплом, допомагати тим, хто цього потребує. Нещодавно, директор Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки  член-кореспондент НААН Віктор Анатолійович Вергунов передав через Голову Дернівської сільської ради Баришевського району Ромася Віталія Миколайовича мешканцям с. Дернівки лікарські препарати ...

Детальніше>>


26 лютого 2016 р. в Національній академії аграрних наук України (м. Київ) відбулося перше засідання Школи aграрної журналістики. У заході взяли участь представники видань сільськогосподарського спрямування...

 

 

Детальніше>>


ВІТАЄМО!

Колектив Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки щиро вітає Лауреата Премії Верховної Ради України - найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних та прикладних досліджень та науково-технічних розробок, кандидата історичних наук, докторанта Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН Грищенко Тетяну Рубілівну за роботу «М.М. Вольф та його науково-організаційна модель ведення сільськогосподарської дослідної справи в Україні у 20-х рр. ХХ ст.».

Детальніше>>


28 січня 2016 року в Національній науковій сільськогосподарській бібліотеці (м. Київ, вул. Героїв оборони, 10) відбулося розширене засідання бюро Відділення наукового забезпечення інноваційного розвитку, на якому заслуховувалися підсумкові звіти керівників програм та підпрограм ...

 

Детальніше>>


ВІТАЄМО!

Колектив Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН щиро вітає директора установи - члена-кореспондента НААН Вергунова Віктора Анатолійовича, як члена Національної спілки журналістів України з присудженням йому - найвищої відзнаки - Почесного знаку НСЖУ!

Детальніше>>


ВІТАЄМО!

Президія Національної академії аграрних наук України та колектив Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки щиро вітають відомого вітчизняного літературознавця, віршознавця, доктора філологічних наук, професора, професора кафедри теорії літератури Київського національного університету імені Т.Г. Шевченка Костенко Наталію Василівну з ювілеєм!

Детальніше>>


Відділом впровадження наукових розробок та технічного забезпечення бібліотечних процесів ННСГБ НААН протягом 2010-2014 рр. був розроблений інноваційний проект, основною складовою якого є "Лабораторія оцифровки друкованих видань".

 

Детальніше>>


АРХІВ
2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008
2016 2015
сайт создан компанией web студия