Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Про бібліотеку

БОРОДІН Сергій Васильович

(04.10.1952)
кандидат технічних наук (1990)
завідувач відділом
впровадження наукових розробок та
технічного забезпечення бібліотечних процесів
ННСГБ НААН

В період 1972-1977рр. навчався та закінчив факультет механізації Ворошиловградського сільськогосподарського інституту з а спеціальністю інженер-механік сільського господарства.

У 1977-1981рр. працював головним інженером колгоспу 40-річчя Жовтня Світловодського району Кіровоградської області.

Впродовж 1980-1984рр. аспірант Українського науково-дослідного інституту механізації та електифікації сільського господарства (УНІІМЕСГ), 1984-1991 – молодший науковий співробітник.

Протягом 1983-1984рр. навчався та закінчив Вищі державні курси при Держкомітеті СРСР у справах винаходів та відкриттів з отриманням диплому з відзнакою за фахом « спеціаліст з економіки винахідництва».

У 1990р. захистив кандидатську дисертацію на тему «Ефективність використання машинно-тракторних агретатів з трактором класу 1,4 МТЗ-102 в зоні Полісся УРСР» та отримав диплом кандидата технічних наук за спеціальністю – механізація сільського господарства.

На протязі 1991- 2003рр практична діяльність на посадах директора фірми агропоставка АТ «Украгробізнес», Київ; представник компаній Фармгеп, Угорщина та Вінтерштайгер, Австрія в Східній Європі (впровадження інновацій в аграрному виробництві).

В 2004-2007рр. навчався в докторантурі з відривом від виробництва у «Інституті аграрної економіки ім. Шліхтера» та працював над докторською дисертацією за темою «Наукові основи розвитку конкурентних відносин у сфері матеріально-технічного забезпечення агропромислового комплексу: теорія, методологія, практика ».

На протязі 2006-2008 рр. навчався та отримав другу вищу освіту в Переяслав-Хмельницькому педагогічному університеті за спеціальністю «Економіка підприємства».

З 2007 р. старший науковий співробітник, головний науковий співробітник сектору маркетингу ДНСГБ, з 2010р.- завідувач відділу впровадження наукових розробок Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки, а також - керівник та відповідальний виконавець фундаментальних та прикладних досліджень:

- зареєстровано товарний знак ДНСГБ (Свідоцтво), здійснюється реєстрація інтелектуальної власності та заходи з охорони авторських прав (понад 20 Свідоцтв);

- ведення договорів Міжнародного співробітництва ННСГБ з Дебреценським аграрним університетом та Регіональною асоціацією бібліотекарів регіону Ніредьхаза з Угорщини;

- виконання робіт з техніки безпеки та пожежної безпеки .

В період 2014-2016 рр. підготовлено матеріали та отримано позитивне рішення Міжнародного фонду Монсанто за грантом «Організація та впровадження лабораторії оцифровки в ННСГБ НААН України» та впроваджено результати НДР ННСГБ за названим грантом.

Автор понад 55 публікацій та наукових праць; участь в вітчизняних та міжнародних виставках та конференціях, виступи на семінарах та курсах підвищення кваліфікації бібліотечних працівників.

Рецензент авторефератів кандидатських та докторських дисертацій з механізації сільського господарства, економіки аграрного виробництва, конкуренції та конкурентних відносин в АПК тощо.

Нагороджений Подякою Міністерства аграрної політики(2009) та Грамотою Голосіївської районної ради в м.Києві(2012).

<<Назад

сайт создан компанией web студия