Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Про бібліотеку

КОЛОМІЄЦЬ Наталія Дмитрівна

(22.06.1974)

кандидат сільськогосподарських наук (2004),
провідний науковий співробітник
відділу документного забезпечення та
збереження наукових фондів
ННСГБ НААН

 

Закінчила Українську державну аграрну академію (нині НУБіП) (1996) за спеціальністю «агрохімія та грунтознавство».

Працювала в Інституті агроекології та біотехнології Української академії аграрних наук в лабораторії моніторингу пестицидів відділу екотоксикології.

У 2004 році захистила кандидатську дисертацію на тему : «Екотоксикологічне обгрунтування застосування протруйників Преміс 25 і Паноктин тоталь на зернових колосових культурах в умовах Прикарпаття та Лісостепу України» по спеціальності 03.00.16 – екологія.

З 2009 року працює провідним науковим співробітником «Фонду видань, випущених у XIX столітті з сільськогосподарської тематики, внесених до Державного реєстру наукових об'єктів, що становлять національне надбання» відділу документного забезпечення та збереження наукових фондів.

У ННСГБ НААН проводить роботу по створенню електронного каталогу видань XIX ст. у системі ІРБІС даного фонду в межах теми НДР «Удосконалити систему інформаційно-бібліотечного обслуговування АПВ в Україні та адаптувати її для потреб трансферу інновацій» (номер державної реєстрації 0111U003537).

З 2014 року - завідуюча відділом бібліотечно-інформаційних технологій та наукової обробки документів ННСГБ НААН.

Автор 11 наукових праць, з яких 1 науково-допоміжний бібліографічний покажчик, інші – теоретичні статті з питань екотоксикології та історії аграрної науки й освіти.

Нагороджена Подякою Державного агентства водних ресурсів України (2011).

сайт создан компанией web студия