Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Про бібліотеку

КОЛОМІЄЦЬ Наталія Дмитрівна

(22.06.1974)
кандидат сільськогосподарських наук (2004)
завідуюча відділом
бібліотечно-інформаційних технологій та
наукової обробки документів
ННСГБ НААН

 

Закінчила Українську державну аграрну академію (нині НУБіП) (1996) за спеціальністю «агрохімія та грунтознавство».

Працювала в Інституті агроекології та біотехнології Української академії аграрних наук в лабораторії моніторингу пестицидів відділу екотоксикології.

У 2004 році захистила кандидатську дисертацію на тему : «Екотоксикологічне обгрунтування застосування протруйників Преміс 25 і Паноктин тоталь на зернових колосових культурах в умовах Прикарпаття та Лісостепу України» по спеціальності 03.00.16 – екологія.

З 2009 року працює провідним науковим співробітником «Фонду видань, випущених у XIX столітті з сільськогосподарської тематики, внесених до Державного реєстру наукових об'єктів, що становлять національне надбання» відділу документного забезпечення та збереження наукових фондів.

У ННСГБ НААН проводить роботу по створенню електронного каталогу видань XIX ст. у системі ІРБІС даного фонду в межах теми НДР «Удосконалити систему інформаційно-бібліотечного обслуговування АПВ в Україні та адаптувати її для потреб трансферу інновацій» (номер державної реєстрації 0111U003537).

З 2014 року - завідуюча відділом бібліотечно-інформаційних технологій та наукової обробки документів ННСГБ НААН.

Автор 11 наукових праць, з яких 1 науково-допоміжний бібліографічний покажчик, інші – теоретичні статті з питань екотоксикології та історії аграрної науки й освіти.

Нагороджена Подякою Державного агентства водних ресурсів України (2011).

сайт создан компанией web студия