Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Про бібліотеку

НИНЬКО Павло Іванович

(9.07.1949)
кандидат сільськогосподарських наук (1989)
доцент (2003)
старший науковий співробітник
відділу науково-методичної роботи та
наукового реферування
ННСГБ НААН

Закінчив Українську ордена Трудового Червоного Прапора сільськогосподарську академію (1980), одержав кваліфікацію вченого агронома.

Працював головним агрономом колгоспу «Комунар» Чорнобильського району, Київської області (1980–1983). 1983–1985 рр. − аспірант, 1985–1995 рр. − молодший науковий співробітник, науковий співробітник, старший науковий співробітник Українського науково-дослідного інституту землеробства. 1995–2007 рр. − асистент, доцент кафедри технології зберігання, переробки та стандартизації продукції рослинництва Національного аграрного університету (НАУ). Нині – старший науковий співробітник відділу науково-методичної роботи та наукового реферування ННСГБ НААН.

У 1989 р. захистив кандидатську дисертацію на тему: «Урожай і якість льону-довгунця в залежності від способів основного обробітку ґрунту і доз добрив в умовах центрального Полісся УРСР».

Автор і співавтор близько 42 наукових праць (монографії, брошури, статті, методичні розробки) з питань льонарства і зберігання, переробки та стандартизації продукції рослинництва; 1100 адаптованих наукових праць (реферати) з проблемних питань економіки і механізації сільського господарства, переробної промисловості і рибного господарства.

Нагороджений Почесною грамотою Президії НААН, Цінним подарунком від Верховної Ради України.

<<Назад

сайт создан компанией web студия