Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Про бібліотеку

ЩИГОЛЬ Ганна Станіславівна

(06.06.1964)
кандидат історичних наук (2015)
старший науковий співробітник
відділу науково-методичної роботи
та реферування ННСГБ НААН

Закінчила Київський державний інститут культури ім. О.Є. Корнійчука (нині Київський національний університет культури і мистецтв) (1989), за спеціальністю бібліографія та бібліотекознавство.

 З 1981 року працює в ДНСГБ (з грудня 2012 року - Національна наукова сільськогосподарська бібліотека) НААН на посадах старшого методиста відділу науково-дослідної роботи, старшого редактора відділу науково-бібліографічної роботи, молодшого наукового співробітника сектору наукової бібліографії, наукового співробітника сектору наукової бібліографії та біографістики Центру історії аграрної науки. З січня 2012 року старший науковий співробітник відділу науково-методичної роботи та реферування ННСГБ НААН, співвиконавець тем науково-дослідних робіт закріплених за установою.

 Бере активну участь у наукових конференціях, курсах підвищення кваліфікації для бібліотечних працівників підвідомчої мережі, надає консультаційну допомогу бібліотекам мережі з організаційних та практичних питань.

Автор понад 60 наукових праць з питань бібліотекознавства, історії аграрної науки й освіти.

Нагороджена Почесною грамотою УААН (2003, 2006), Подякою (2002) та Почесною грамотою Київського міського голови (2005), Почесною відзнакою Міністерства культури і туризму України «За досягнення в розвитку культури і мистецтв» (2007), орденом княгині Ольги III ступеня (2012).

 

 

<<Назад

сайт создан компанией web студия