Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Про бібліотеку

ТОВМАЧЕНКО Василь Миколайович

(26.12.1941)
кандидат хімічних наук (1981)
старший науковий співробітник (2008)
провідний науковий співробітник
сектору наукової бібліографії та біографістики
Інституту історії аграрної науки,
освіти та техніки ННСГБ НААН (2008-2010)

Закінчив фізико-технічний факультет Харківського державного університету ім. О.М. Горького (нині Харківський національний університет ім. В.Каразіна) (1965).

Працював у системі установ НАН України: Інституті фізики АН УРСР, Інституті електрозварювання ім. Є.О. Патона АН УРСР, Інституті проблем матеріалознавства та Київському національному університеті імені Тараса Шевченка на посадах: інженер, науковий співробітник, керівник групи, старший науковий співробітник, завідувач лабораторії.

У 1981 р. в Московському державному університеті захистив дисертацію на ступінь кандидата наук, присвячену дослідженню процесів взаємодії конденсованої та парогазової фаз у процесах спеціальної електрометалургії та електрозварювання.

Область наукових інтересів: методи комп’ютерного моделювання та їх застосування в техніці, економіці, обробці інформації; історія розвитку фізики та атомної енергетики в Україні і у світовому контексті.

У ННСГБ УААН працює з 2007 року. 2008-2010 рр. працював провідним науковим співробітник сектору наукової бібліографії та біографістики Інституту історії аграрної науки, освіти та техніки, нині працює науковим співробітником відділу науково-методичної роботи та реферування ННСГБ НААН.

Бере участь в дослідженнях, присвячених становленню й історії розвитку аграрної науки.

Автор більше 80 наукових праць.

Нагороджений медаллю «1500 років Києву» (1982), Почесною грамотою НААН (2011), подякою мера Києва (2013) та ін.

 

<<Назад

сайт создан компанией web студия