Електронний каталог ННСГБ НААН online
Електронний каталог
ННСГБ НААН online

 


МінАПК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Співробітництво

ПРОПОЗИЦІЇ ННСГБ НААН ПО СПІВРОБІТНИЦТВУ

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека Національної академії аграрних наук систематизувала та опрацювала новітні  інформаційні  матеріали по актуальній  темі:

„Огляд проблеми виробництва та застосування біодизелю в світі, технологія вирощування високих врожаїв ріпаку,  необхідні матеріальні ресурси, особливості збирання, транспортування насіння ріпаку, огляд ринку ріпаку, вітчизняні та зарубіжні виробники обладнання для переробки ріпаку в біодизель, тощо”.

При Вашій зацікавленості в отриманні детального аналітичного огляду названої теми просимо  сформувати замовлення на підготовку такого матеріалу з виділенням тих розділів, які цікавлять Вашу структуру. Після отримання Вашого замовлення нами буде встановлена вартість виконуваної роботи і запропоновано проект договору на виконання роботи і направлено Вам для погодження вартості роботи.

Користуючись нагодою інформуємо, що  провідними фахівцями бібліотеки щорічно готуються анотації на нові надходження, які включають і інноваційні матеріали, і видається раз в квартал РЕФЕРАТИВНИЙ ЖУРНАЛ «Агропромисловий комплекс України» та його спецвипуски за напрямами, що може бути цікавим для Вашої структури.

Також доводимо до Вашого відома, що при бібліотеці функціонує  аспірантура та докторантура за спеціальностями: історія науки і техніки та історія сільськогосподарських наук, щорічно захищається 6-8 кандидатських дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата історичних наук.

Ми зацікавлені в довгостроковій співпраці з Вами з метою збільшення ефективності Вашої  діяльності.

З повагою, директор, професор,
доктор сільськогосподарських наук,
заслужений працівник сільського господарства України
В. А. Вергунов

сайт создан компанией web студия